Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Pohledná mladá slečna okopává zahrádku a závistivě hledí na pozemek sousedky. Zatímco její zelenina je malá a neduživá, rajčata sousedky jsou už krásně červená, přestože léto teprve začíná. Nedá jí to a zeptá se: ?Poslyšte, sousedko, jak to děláte, že máte rajčata v tomhle počasí už zralá a fantasticky červená?? ?To víte, mám takový zvláštní trik.? přizná se sousedka. ?Pokaždé, když je jdu ráno zalévat, chodím kolem nich nahoře bez a ta rajčata z toho úplně zrudnou.? Slečna si pomyslí, že ji to nenapadlo dřív a začne chodit zahradu zalévat úplně nahá. Za týden ji potká sousedka a ptá se: ?Tak co, zabralo to?? ?Jak se to vezme.? říká slečna, ?Rajčata jsou zelená stále, ale takhle dlouhé a tlusté okurky jsem ještě neměla!?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepa utrpí na stavbě těžkou nehodu, při které přijde o obě uši. Když se má vrátit z nemocnice, mistr všechny svolá a upozorňuje zejména Honzu, bývalého to policajta, ale i ostatní, aby byli na Pepu hodní, že to těžce nese, aby mu to nepřipomínali. Pepa je první den zas v práci, dělají s Honzou a ten neví, na co by zavedl řeč, aby kolegovi zvednul náladu. Tak povídá: "Koukám, že se ti zlepšil zrak, co?" "Jo ? Proč myslíš ?" "No, že už nenosíš brejle."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blondýna: "Pane doktore, mám takový problém a vůbec si ho neumím vysvětlit" a s pláčem říká gynekologovi: "jak je možné, že se mi v pochvě neustále objevují poštovní známky z Kostariky? Už jsem jich nasbírala celé album a pořád jsou další a další...fňuk..." "To je divné, ale podíváme se na to," povídá lékař a po prohlídce sdělí: "Tak slečno, můžete být naprosto klidná, nic to není, jste v naprostém pořádku. A jen pro upřesnění, nejsou to poštovní známky, ale nálepky z banánů."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve vidině událostí příštích dnů, se mi připoměl starej fór.

Podle průkumu agentury stem,  polovina teenegeru vidí svojí budoucnost pozitivně.

Ta druhá bohužel nemá na drogy peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TOTO je zajímavé, ne vždy spojení dobrých detailů dopadne dobře.

 

If the watch shows some signature Moser design elements, such as the Funky Blue dial, a double hairspring and interchangeable one-minute flying tourbillon, it mainly reissues some elements of the most iconic Swiss watches known:

  • Case: Audemars Piguet Royal Oak
  • Screws: Hublot
  • Crown protection: Panerai
  • Bezel shape: Audemars Piguet Royal Oak
  • Bezel insert: Rolex GMT Pepsi
  • Dial pattern: Patek Philippe Nautilus
  • Dial inscription: IWC
  • Dial numerals: Panerai
  • Tourbillon bridge: Girard Perregaux Three Bridges
  • Hands: Breguet
  • Bracelet: Girard Perregaux Laureato

 

Moser-Swiss-Icons-Watch-SIHH-2018-1.jpg

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...