Jump to content

HUMOR [2006-2020]

Recommended Posts

Dva Židé sedí na baru v New Yorku.

Po chvíli se jeden podívá na druhého a povídá: ?Nemůžu si pomoci, ale podle přízvuku soudím, že jsou z Izraele.?

Druhý Žid hrdě zahlásí: ?To jsem!?

První na to: ?Já taky! A odkud přesně jsou??

Druhý: ?Z Jeruzaléma!?

První: ?No to já taky! A kde bydlej??

Druhý: ?V překrásné malé čtvrti, asi dvě míle východně od Hotelu krále Davida, poblíž Starého města.?

První: ?No to je neuvěřitelné! A jakou navštěvovali školu??

Druhý: ?Newyorskou Yeshiva university.?

První vykulí oči: ?Já taky! Řeknou mi, v kterém roce promovali??

Druhý: ?Promoval jsem v roce 1982.?

První vybuchne nadšením: ?Úžasné! My musíme být spřízněné duše! Hašem nás svedl dohromady! Nemohu tomu štěstí uvěřit! Věřte nebo ne, ale taky jsem promoval na téhle škole a taky v roce 1982!?

Barman sedí za pultem potřásá hlavou a mumlá si pro sebe:

?Dneska to bude hodně dlouhá noc. Goldbergovic dvojčata jsou zase namol.?

se drzim ejste hodne pri zemi :-)

CX7clmc.gif

Mě teda fakt pobavilo tohle téma http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/120745-elektrokolobezka-jakou-vybrat/&do=findComment&comment=2194874

Si nedovedu představit až deset kiláků na nějakým prdítku každej den tam a zpátky, sem tam s dítkem před sebou. Sorry chlapi.

Mě teda fakt pobavilo tohle téma http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/120745-elektrokolobezka-jakou-vybrat/&do=findComment&comment=2194874

Si nedovedu představit až deset kiláků na nějakým prdítku každej den tam a zpátky, sem tam s dítkem před sebou. Sorry chlapi.

Tss, beeman je ještě konvenční, já už dlouho vážně uvažuju o šlapacím kapotovaným přibližovadle pro mě a mý dvě dcery. Něco jako jsou ty ekocititaxi, takový ty vajíčka... Zzmerck velotaxi se to jmenuje. Ale nemám koule jít s tím s dětma do pražskýho příměstskýho provozu. Bydlet třeba na Nymbursku, už to mám...

post-30813-0-38820000-1536220153.jpeg

• adasek locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...