Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Vzhledem k tomu, že mi to podle svého přesvědčení musel nejmenovaný člen sekty Svědků Burešových "nandat" iv nevyžádané soukromé zprávě (mimo obvyklých frází podobných lidí jsem také mimo jiné "... asi hodně mladý ... namyšlený na své názory..."), jsem nucen vytáhnout ten nejtvrdší kalibr: Humor

 

 

 

post-893-0-04423200-1542194080_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že mi to podle svého přesvědčení musel nejmenovaný člen sekty Svědků Burešových "nandat" iv nevyžádané soukromé zprávě (mimo obvyklých frází podobných lidí jsem také mimo jiné "... asi hodně mladý ... namyšlený na své názory..."), jsem nucen vytáhnout ten nejtvrdší kalibr: Humor

 

Ale musíme všichni uznat (nehledě na názor), že s ohledem na to, že je "většina nesvéprávných",  tak se jim ten Čapák docela povedl. :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

staci se podivat k sousedum..

 

 

 

 

 

 

a to prosim vyhledavam jen live koncerty, abys videl, ze na to taky nekdo chodi :D

 

Tak on Gronemeyer len normalne starne, nazivo katastrofa ale inac je podla mna ok. Leos je katastrofa aj cez autotune a abbey road crew v plnej polnej - z toho sa proste vykresat neda nic. A v ponorke by bol tiez nachuja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že mi to podle svého přesvědčení musel nejmenovaný člen sekty Svědků Burešových "nandat" iv nevyžádané soukromé zprávě (mimo obvyklých frází podobných lidí jsem také mimo jiné "... asi hodně mladý ... namyšlený na své názory..."), jsem nucen vytáhnout ten nejtvrdší kalibr: Humor

Až tak? No tak to abychom si na Pavču založili složku!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...