Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

V roce 1944 jde mladý Karol Wojtyla po Krakowě, proti němu dva členové Hitler Jugend, kteří ho začnou hned šikanovat - nadávat mu a kopat do něj. Kolemjdoucí se je snaží umírnit: "Nechte ho být, co vy víte, třeba kopete do budouciho papeže.." Jeden z Hitler Jugend odpoví: "Jestli je tohle budoucí papež, tak budu papežem hned po něm."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi připomnělo jak mi táta vyprávěl, jak byl před pár lety navštívit Frau Roneberger, ke které jako kluk jezdil na handl tuším do Lipska kvůli němčině. Ta mu předváděla nějaká svoje alba a táta říká: ?Jé, tady je vaše mladá v Pionýru?. A Frau Roneberger: ?Aber nein, Jarouschku. To jsem já v Hitler Jugend?.

 

Trošku fó pa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:skull: U vědmy:

  • Vidím pane že máte dvě děti...
  • Madam, Vy si myslíte že mám dvě, ale ve skutečnosti mám se svou milovanou ženou tři děti!!!
  • Ne pane, to Vy si myslíte že máte se svou milovanou ženou tři děti... 

 

:skull: A jeden akademickej:

  • Dojde dutej študent na poslední termín zkoušky - a s vědomím že nemá co ztratit zkusí slovutného profesora práv hecnout, že přednášená látka obsahovala značné logické díry.
  • Profesor sebevědomě souhlasí že když nebude schopný rozklíčovat studentem popsanou životní situaci, dá mu z fleku výbornou. 
  • Otázka zněla: Je to nelogické a přesto legální, zároveň je to logické a přitom nelegální - no a ve finále je to nelogické a ještě k tomu nelegální.
  • Profesor pění, rudne, modrá, zapíše známku, lempl se zdviženou hlavou odchází - a profesor se ptá přísedícího asistenta co to sakra mělo znamenat?!!
  • Nóó, víte pane profesore, když si že někdo jako Vy pořídí o 30 let mladší manželku, není to úplně logické ale je to legální. Že ta mu pak píchá s mladším studentem je bohužel logické, i když asi ne úplně legální. No a když pak dotyčného necháte odejít bez přezkoušení s výbornou, to už mi nepřijde ani logické, ani legální... 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi připomnělo jak mi táta vyprávěl, jak byl před pár lety navštívit Frau Roneberger, ke které jako kluk jezdil na handl tuším do Lipska kvůli němčině. Ta mu předváděla nějaká svoje alba a táta říká: ?Jé, tady je vaše mladá v Pionýru?. A Frau Roneberger: ?Aber nein, Jarouschku. To jsem já v Hitler Jugend?.

 

Trošku fó pa...

No jestli byla v Hitlerjugend, tak pak asi prošla nějakou kůrou u Mengeleho, páč HJ byla pro kluky. Grrrrls měly BDM - Bund Deutsches Mädchen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...