Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Návštěvník

no že by on zrovna byl ekonomický migrant mi nepřijde :jawdrop:

On je přesně ekonomicky migrant. Jen nevíš co to znamená....

 

A jinak:

Říká policajt kolegovi:

"Včera jsem koupil záchodovou štětku."

"No a jaká je?"

"Toaletní papír byl lepší..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Def: "Ekonomická migrace je lidská migrace z jednoho regionu do druhého, protože dle očekávání migranta nejsou v jeho vlastní zemi životní podmínky či pracovní příležitosti dost dobré, a hledá proto zlepšení svého životního standardu jinde. Ekonomičtí migranti, kteří pracují mimo své domovské státy, se podle Organizace spojených národů nazývají migrační pracovníci."

 

Tomio z jeho webu: "Po maturitě na krátký čas odjel do Tokia. Neměl však před sebou příliš zářivou kariéru, na vysokou školu nebyly peníze, školství je v Japonsku drahá záležitost, navíc od dětství po zkušenostech se šikanou v dětském domově při řeči silně zadrhával. Na nějaké lukrativní zaměstnání nebylo tedy bez prestižní školy pomyšlení. Tomio našel práci jako popelář a později prodával v kině popcorn a colu. Bylo mu dvacet jedna let, když se ze dne na den rozhodl, že zkusí štěstí v Evropě a odletěl s několika dolary v kapse zpátky do Prahy."

 

To, že se někomu něco nezdá... no dost mě to tady poslední dobou rozčiluje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jinak vtipy se dle mého komentovat nemají, ale když už tak ať je to aspoň věcné.

Tady mé dva oblíbené trochu k tématu a jeden extra, jestli už tu něco bylo, tak se omlouvám:

b6dd3cbf5edc30aa14a1fac4c3c36751.jpg

457feea5be847b5e475b106657a51914.jpg

f2a9b9becb85b01cdf4f407ff04b81e7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Já si ten s Abdulem chtěl nechat dát na triko a jet s tím do Izraele, akorát kamarád Izraelský arab říkal, že nemají až takový smysl pro humor. Tak nevím :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...