Jump to content

Recommended Posts

• Replies 47.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• mondeo2

1231

• clockyclock

1093

• Honza.manta

802

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ráno jsem se probudila, rychle se umyla, podojila krávu, dala žrát slepicím a králíkům, vyvedla kozy a krávu na pastvu. Potom jsem vzbudila děti, připravila snídani, zkontrolovala dětem věci a odv

Vím že je to humorné, ale chtěl bych vidět nás čechy jak zvládáme vietnamštinu. Oproti cikánům jsou pro mě pracovitý národ a rád si u nich zeleninu bez posměšků koupím. Spíš se usmívám nad liskou příz

Co je na negativu k smíchu?

?Maminko, jak jsem se narodila??

?Jednou nám s tatínkem bylo moc hezky, tak jsme se rozhodli, že spolu zasadíme malé semínko. Tatínek ho dal pěkně do hlíny a já se o něj starala a oba jsme chtěli, aby z něj jednou vyrostla velká zdravá kytička. A tak se stalo, že jsme jednoho dne uviděli malý lístek a pak další a další a za pár měsíců to byla velká rostlinka, která nám dělala velkou radost. A když to bylo devět měsíců, nastal čas. S tátou jsme ji otrhali, usušili, smotli brčko a zhulili se tak, že jsme při mrdání zapomněli na kondom.?

?Maminko, jak jsem se narodila??

?Jednou nám s tatínkem bylo moc hezky, tak jsme se rozhodli, že spolu zasadíme malé semínko. Tatínek ho dal pěkně do hlíny a já se o něj starala a oba jsme chtěli, aby z něj jednou vyrostla velká zdravá kytička. A tak se stalo, že jsme jednoho dne uviděli malý lístek a pak další a další a za pár měsíců to byla velká rostlinka, která nám dělala velkou radost. A když to bylo devět měsíců, nastal čas. S tátou jsme ji otrhali, usušili, smotli brčko a zhulili se tak, že jsme při mrdání zapomněli na kondom.?

:-)))))))

"Maminko, jak se rodí děti?", ptá se dcera matky.

Matka chvíli přemýšlí a říká:

"No to dá tatínek mamince takové kouzelné semínko, ze kterého jí v bříšku vyroste děťátko."

"A to semínko musíš spolknout?"

"Ano. Ale jen, když potřebuji nové boty.

:-)))))))

"Maminko, jak se rodí děti?", ptá se dcera matky.

Matka chvíli přemýšlí a říká:

"No to dá tatínek mamince takové kouzelné semínko, ze kterého jí v bříšku vyroste děťátko."

"A to semínko musíš spolknout?"

"Ano. Ale jen, když potřebuji nové boty.

:-)) Edited by Oplt

Co AJ? Není tam náhodou něco trochu divně? :)

Podla mna tam niekomu kto vie anglicky bude chybat clen aby to slovne spojenie mohlo mat nieco spolocne so studnou, ale anglictinara zaciatocnika ako ja to kazdopadne pobavi.

• adasek locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...