Jump to content

Recommended Posts

Jdou dvě cikánky podél stavby a v tom na jednu spadne pytel cementu."neee sem celá bílá co já budu dělat???" Druhá "neee ty si bílá a už bys chtěla dělat"

Edited by VendoL
  • Replies 47.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• mondeo2

1231

• clockyclock

1093

• Honza.manta

802

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ráno jsem se probudila, rychle se umyla, podojila krávu, dala žrát slepicím a králíkům, vyvedla kozy a krávu na pastvu. Potom jsem vzbudila děti, připravila snídani, zkontrolovala dětem věci a odv

Vím že je to humorné, ale chtěl bych vidět nás čechy jak zvládáme vietnamštinu. Oproti cikánům jsou pro mě pracovitý národ a rád si u nich zeleninu bez posměšků koupím. Spíš se usmívám nad liskou příz

Co je na negativu k smíchu?

No, možná k bubákům angažujou i párek brýlatých asijských lesbiček a na kriplkáru posadí hodně vyuzenýho Mexičana, aby to bylo "rasově vyvážené a genderově korektní"...

bílej cement je gut....

Jdou dvě cikánky podél stavby a v tom na jednu spadne pytel cementu."neee sem celá bílá co já budu dělat???" Druhá "neee ty si bílá a už bys chtěla dělat"

Dobry, ale mam jednu technickou - cement je sedy. Priste pis vapno, to je bile.

:-)

Dohadují se ruský a americký generál.

Ruský: ?Naši chlapci, když jsou na misi, tak snědí denně 2000 kalorií?.

Americký: ?To nic není. Když jsou na misi naši chlapci, tak snědí denně 4000 kalorií?.

Ruský: ?Lžete. Neznám vojáka, co by denně sežral 2 pytle brambor...?.

Je i bílý cement. Jo a cement je těžší než mouka nebo vápno........

Tak to by bylo nejlepší,kdyby spadl Ytong, je bílý a těžký...

• adasek locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...