Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Ja teda, kdyz ma zrovna periodu, do hospody moc nechodim. Ono obecne, snazit se odhadnout cim ji za minutu naseres, je jako snazit se odhadnout jake pocasi bude 16. dubna 2028, ve 14:32.

Perioda s tim nema co delat. To jsme si jen vymysleli ?pomucku?, abychom se meli v tom zmatku ceho chytit. A ceho se chyta tonouci, vsichni vime. Ano, letitymi a draze vykoupenymi zkusenostmi se jeden dokaze vystrihat zasadnich preslapu (jako chodit do hospody v nespravnou dobu), ale o funkcni strategii, nedejboze pochopeni zakladnich principu, se rozhodne neda mluvit.

 

Jak pravi klasik: vzit si ji proto ze ji milujes, je stejne logicke, jako skocit z okna protoze zrovna kvetou rododendrony.

 

A aby nedoslo k mylce, jsem stastne zenaty a miluji svou zenu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Punch line = pointa vtipu (the part of a joke that makes everyone laugh or delivers the "punch")

 

Punch line = fronta na punč

 

Asi jsem našel svůj životní úděl. Založím si kancelář pro vysvětlování a uváděni vtipů na pravou míru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Punch line = pointa vtipu (the part of a joke that makes everyone laugh or delivers the "punch")

 

Punch line = fronta na punč

 

Asi jsem našel svůj životní úděl. Založím si kancelář pro vysvětlování a uváděni vtipů na pravou míru.

 

Nejsem si jist, zdali jsi ten pravý, protože já osobně sadu také nikdy nedostal :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...