Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

To děláš chybu, já jsem to pročetl a ještě tam figuruje i klokan, nosál, poník a tygr co chcípnul u cesty.

 

Ted clanek na Novinkach. Necetl jsem to, staci nadpis - nemohl by to nekdo, idealne Zmizik, namalovat?
?Honila hluchého psa, zasedl ji velbloud. Žena v USA si pomohla kousnutím do varlat?
https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/honila-hlucheho-psa-zasedl-ji-velbloud-zena-v-usa-si-pomohla-kousnutim-do-varlat-40297525

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi se libi jak se tyhle věci vždy stočí k osobní rovině místo věcné diskuzi. Fotky s hitlerem atd.. no rekneme, ze je to stejne imbecilni jako slogan "flakaci z kavaren do dolu a tovaren".

Prirovnavat nekoho k diktatorovi a delat to hnusnou podpasovou a urazlivou cestou, ve stylu totalitni praxe. Ale jo vlastne je to vtipne, takze tady asi spravne :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi se libi jak se tyhle věci vždy stočí k osobní rovině místo věcné diskuzi. Fotky s hitlerem atd.. no rekneme, ze je to stejne imbecilni jako slogan "flakaci z kavaren do dolu a tovaren".

Prirovnavat nekoho k diktatorovi a delat to hnusnou podpasovou a urazlivou cestou, ve stylu totalitni praxe. Ale jo vlastne je to vtipne, takze tady asi spravne :-D

A viděls začátek toho jejího projevu? Kdyby házela rukama, je to celej Áda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...