Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Návštěvník milosklikar

Možná by kolegové, kteří jsou absolutně bez smyslu pro humor nemuseli navštěvovat vlákno HUMOR...

 

možná, zakažme i jiné věci...jsem pro.... nebyls komunista?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar
nejsem antirasista, serou mě lidi, kteří se vysmívají cizincům a líbí se jim fotky zavěšených žen na provazech u stropu, kdybys četl zpět , tak bys ty souvislosti znal Nezatahuj mě do ničeho mimo téma... Dík Upraveno uživatelem milosklikar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, ujel jsi jako krava na vitnemskem trzisti, zacals vsechny urazet, po nalsedujicich 30 prispevku jsi se snazil argumentovat, vsichni si to tu muzou precist a ted to porad tocis na nejake zenske, na ktere ma kazdy svuj nazor, je to obrazek, jakych je v tomhle vlakne x ale nebyla tady o nich zadna diskuze. Do vsech ses tu navezl, ze se smejeme cizimu nestesti, lidem, kteri neumi jazyk, ze ve vietnamu bychom to napsali se stejnyma chybama, pak jsi tomu agresivne nasadil korunu s kebab(p)em a ted tady klickujes jak dneska Necas, kdyz se ho ptali na Drabka. Taky nemel odvahu rict, ze je to v prdeli, tocil se na jedne vete a ignoroval vse ostatni a nevadilo mu, ze pred celym narodem vypada jako trouba. Na ostravske sachte bys s takovym klickovanim daleko nedosel. To by te hornici rychle naucili pojmenovavat veci pravymi jmeny.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

Hele, ujel jsi jako krava na vitnemskem trzisti, zacals vsechny urazet, po nalsedujicich 30 prispevku jsi se snazil argumentovat, vsichni si to tu muzou precist a ted to porad tocis na nejake zenske, na ktere ma kazdy svuj nazor, je to obrazek, jakych je v tomhle vlakne x ale nebyla tady o nich zadna diskuze. Do vsech ses tu navezl, ze se smejeme cizimu nestesti, lidem, kteri neumi jazyk, ze ve vietnamu bychom to napsali se stejnyma chybama, pak jsi tomu agresivne nasadil korunu s kebab(p)em a ted tady klickujes jak dneska Necas, kdyz se ho ptali na Drabka. Taky nemel odvahu rict, ze je to v prdeli, tocil se na jedne vete a ignoroval vse ostatni a nevadilo mu, ze pred celym narodem vypada jako trouba. Na ostravske sachte bys s takovym klickovanim daleko nedosel. To by te hornici rychle naucili mluvit primo.

 

Ty se oháníš šachtou? Tak proč mě nenaučíš mluvit přímo? číslo jsem ti napsal. Ale...viď?

Hasňo Hasňo....na webu každý hrdina.....

Upraveno uživatelem milosklikar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsem antirasista, serou mě lidi, kteří se vysmívají cizincům a líbí se jim fotky zavěšených žen na provazech u stropu, kdybys četl zpět , tak bys ty souvislosti znal Nezatahuj mě do ničeho mimo téma... Dík

 

Reaguji například na tento tvůj výrok: "Dle hodnocení, jež mě nepřekvapuje, vidím, že český národ je a bude stále škodolibý a vůči jiným národům netolerantní...."

 

Vůči tomuto já tedy tolerantní být nikdy nemůžu...

 

Za antirasistu jsi se označil první ty, ale jak to tak čtu tak asi z ironie, takze sorry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mluvim primo. Tady k tobe primo mluvim. Nevim proc chodit nekam za plentu a volat ti z Norska na nejaky mobil. Nevolam ani matce tolik, kolik bych mel a budo volat tobe? Proc? Tahle platforma se mi zda na takovehle debaty vice nez dostacujici. Tady jsi nas vsechny nazval plytkymi, hloupymi, priposranymi a ja nevim co jeste, tak to tady taky musis ustat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty se oháníš šachtou? Tak proč mě nenaučíš mluvit přímo? číslo jsem ti napsal. Ale...viď?

 

Milosi pokud budes jeste pokracovat, budes tady za mistniho blba. Samozrejme vim, ze ti "to je jedno" a ze se "kralovsky bavis" ale ver tomu, ze nikdo nechape, co se nam tady celou tu dobu snazis rict. OK, uzs tady vsechny pozurazel, tak snad staci a moh bys jit na chvili do pr/dele.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

:gora: Dobrá, chlapi, přiznám barvu..chtěl jsem vás vyprovokovat a povedlo se.

Tak hezký a hlavně KLIDNÝ svátky

Upraveno uživatelem milosklikar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

Hmm?? S tebou bych na pivo fakt nesel. Neznam te osobne, takze se asi mylim, ale tohle vyusteni ti neverim. A moderatorovi davam za sebe povoleni mazat az se budou hory zelenat.

 

věř nevěř, ale pivo nepiju...:wine:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, užavřu to, protože už mě to fakt nebaví. Vzal jsem si z toho.:

Smát se cizincům, že neumějí napsat správně název, ne...že se nenaučili správně česky, než začali obchodovat v čechách, je správné (viz plusy)

Smát se ženám zavěšeným na provazech u stropu ve srovnání se zásobami na zimu, je správné (viz plusy)

Vyjádřit názor, že se mi to nelíbí, ve vlákně humor, není správné

(viz mínusy)

No, čekal jsem to, a nemá to nic společného se špatnou náladou, frustrací či depresí. Bavíme se nízkostí a připosraností ve smyslu, ovečky se smějí všemu, co nám kdo předloží a kdo nechči.e s námi, chči.e proti nám. Dobrou noc. :smile_anim:

 

 

Mirne se pozastavit nad tendenci lidi delat si obcas trochu zbytecnou p*del z jinych lidi - spravne.

Natahnout to na lehce prihysterickou, nekolikastrankovou diskusi ve vlakne, kde se maj lidi bavit - mene spravne.

 

Jojo, to je mozna uvaha spravnym smerem. :) Hele, ta ryba, jeds to uz? Prej to smrdi uplne prestraslive...

 

Milisi, kdysi jsem neco zaslech o zajimave skandinavske biologicke rybi zbrani. Jmenuje se to surströmming a jsou to fermentovani sledi. Nekolik mesicu chciple a ulezele ryby. Prodava se to konzervovane a je pry zakazano to prevazet v hromadnych dopravnich prostredcich, zvlaste letadlech. Skandinavci pry na ten prvotni smradovy sok pri otevreni konzervy maji figl - oteviraji je v hrnci s vodou.

 

Sledi a letadla

 

Surströmming na Wiki anglicky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...