Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Medvěd a zajíc

 

ale NÁM RYBIČKÁM néé!!!

:D 

 

Baví se v lese dva medvědi, že už je sex s medvědicema nebaví, tak to zkusí spolu v křoví.

Za chvíli jeden zařve: "Ty vole, viděl nás zajíc! Ta svině to všude vykecá, musíme ho zabít."

Začnou ho honit po lese, zajíc skočí do rybníka, medvědi začnou šátrat po dně a vytáhnou rybu.

"Rybo, neviděla jsi zajíce?"

"Neviděla, vy dva buzeranti."

 

Další ze série nekorektních

 

Du si takhle Brnem a najednou proti mně negr a nese notebook. Říkám si: Ten vypadá jako můj. Ale to je blbost, můj je doma a leští mi boty.

 

A můj oblíbený se zajícem:

 

Jde zajíc po lese, dojde k jámě a v ní vidí medvěda, jak se snaží vyškrábat nahoru.

Chvíli ho pozoruje, jak se plácá v bahně a říká si co už, furt nás všechny jen buzeruje, tak využiju situaci a plivnu si. 

"Hej medvěde, jak by se Ti líbilo, kdybych na Tebe plivnul?" Neváhá a poplive medvěda pořádnýma kemrama. 

"Počkej zající, až vylezu, tak tě seřežu jak hada."

Zajíc si mlčky rozepne buntek, zamíří na medvěda a pochčije ho od hlavy k patě.

"Ty hajzle ušatej, já tě stáhnu z kůže za živa a opeču jak špekáček ty malé hovado." 

Zajíc se smíchy nemůže udržet: "To jsi ještě neviděl tohle ty tlustej sráči",stáhne kalhoty a bombarduje medvěda jedním bobkem za druhým

Když už smíchy slzí,natahuje si kalhoty zpátky, stoupne si až na okraj díry, sjede mu packa a sklouzne se až přímo dolů k medvědovi...

"Ty vole medvěde, asi mi to nebudeš věřit, ale já se Ti přišel omluvit!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krejčíř:  "Jsem velmi zklamaný, že mě média opakovaně vykreslují jako ´zlého chlapíka´. Zdá se, že si libují v tom, že mě vykreslují jako nějakého ďábelského gangstera. Nejsem nic z toho. Jsem rodinný typ, který se snaží užívat života v této zemi, kterou miluji a kde se snažím každému pomáhat. To je vše?

 

zdroj

 

...tak to mě po ránu pobavilo velice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krejčíř:  "Jsem velmi zklamaný, že mě média opakovaně vykreslují jako ´zlého chlapíka´. Zdá se, že si libují v tom, že mě vykreslují jako nějakého ďábelského gangstera. Nejsem nic z toho. Jsem rodinný typ, který se snaží užívat života v této zemi, kterou miluji a kde se snažím každému pomáhat. To je vše?

 

zdroj

 

...tak to mě po ránu pobavilo velice

neco mi rika, ze to me klucina secteny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mladá rodinka s pětiletým děvčátkem se nastěhovala do domu vedle parcely, kde se stavěl nový dům. Děvčátko se přirozeně začalo zajímat o vše, co se dělo v sousedství, a začalo si povídat se zedníky. Motala se mezi nimi, měli zlaté srdce a prakticky si jiadoptovali jako talisman. Povídali si s ní, když měli svačinu nebo oběd a občas jí dali drobné práce, aby jí poskytli pocit důležitosti. Dokonce jí dali i pracovní rukavice a přilbu, což ji strašně těšilo. Na konci prvního týdne jí dali obálku s nějakými drobnými jako plat. Dítě vzalo výplatu pyšně domů a maminka navrhla, aby otevřeli na její jméno účet v bance. Paní v bance byla velmi nadšená, když jí děvčátko vykládalo o svojí práci na stavbě a že za to má dokonce i výplatu. Určitě jsi pracovala velmi těžce, když jsi tohle všechno vydělala", poznamenala s úsměvem. "Ano, dělala jsem s Jožinem, Mirkem a Dušanem, budujeme velikánský dům!" "Bože můj", pokračovala paní, "A budeš na stavbě dělat i příští týden?" Děvčátko se zamyslelo a potom vážně prohlásilo: "Myslím, že jo .... jestli ti ču*áci ze stavebnin dovezou ty zku*vený cihly..."

Upraveno uživatelem Lamiczka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes přijel tátův bratránek který si na stará kolena pořídil mladou ženu a malé děti, popisoval ranní příhodu s 2,5 letým synem:

Luba je nastydlý a tak musí brát nějaké kapky do vody, jsou prý hnusné tak si je s tátou lejou do hrníčků a dělaj, jakože pijou kafe. Ráno ale spěchali a tak netrpělivý otec pobídl svého syna "tak už si to nalej do hlavy ať jdeme". Mladej nejdřív kulil oči, když mu to ale táta zopakoval, vzal hrníček a vylil si medicínu na hlavu.... :D Aspoň poslouchá :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodit petardu do kanálu - je hustý, ale u nás ve firmě prý kdysi nějací údržbáři svařovali obrovský tank na plyn a to je myslím megahustý.

 

Traduje se, že když to bouchlo, tak několika tunové víko plynové nádrže svištělo i s údržbáři vzduchem jako dětský frisbee. Údržbáři na rozdíl od pána na videu bohužel nepřežili, takže to zas tak humorný nebylo. Zážitek to ale musel být hodně velký - tedy hlavně pro ty, co to viděli z dálky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rady doktora
Rady k nezaplacení :

 

Otázka:
Doktore, slyšel jsem, že kardiovaskulární cvičení může prodloužit život. Je to pravda?

Lékař
:
Vaše srdce je přesně určeno pro určitý počet tepů a tím to končí , neplýtvejte jimi na cvičení. Všechno se jednou opotřebuje.Zatěžování srdce Vám život neprodlouží, to je jako kdybyste si myslel, že když budete autem jezdit rychleji, tak Vám déle vydrží . Chcete žít déle? Dejte si šlofíka!

Otázka:
Měl bych jíst méně masa a více ovoce a zeleniny?

Lékař:
Co jí kráva? Seno a zrní. A co to vlastně je? Zelenina. Takže steak není nic než efektivní mechanismus jak dostat zeleninu do Vašeho systému.Potřebujete zrní? Jezte drůbež. Hovězí je také dobrým zdrojem listové zeleniny (neboť kráva žere trávu). A vepřové žebírko Vám dodá 100% doporučené denní dávky zeleniny.

Otázka:
Mám snížit denní přísun alkoholu?

Lékař:
V žádném případě. Víno se vyrábí z ovoce. Brandy je destilované víno, takže kromě ovoce se do těla dostane ve zhuštěné podobě. Pivo se vyrábí z obilí , klidně pokračujte v jeho konzumaci!

Otázka:
Jaké jsou výhody pravidelného tělesného cvičení?

Lékař:
Bohužel mne nenapadá ani jedna. Moje filosofie je: když mne nic nebolí , je to dobré .

Otázka
:
Jsou smažená jídla špatná?

Lékař:
To neposlouchej! Dnes už se smaží na rostlinných olejích.Takže jak by ti mohl ublížit další přísun zdravé zeleniny?

Otázka:
Pomůže cvičení sedy-lehy posílit břišní svaly?

Lékař:
Určitě ne. Když procvičuješ sval, jenom se ti zvětší.Takže jestli chceš větší břicho, pak ano.

Otázka:
Je pro mne čokoláda dobrá?

Lékař:
Jste blázen? Pochopitelně!!! Kakaové boby! Další zelenina! Je to nejlepší pohodové jídlo v dosahu

Otázka:
Je plavání dobré na figuru?

Lékař:
Pokud je plavání dobré na figuru, pak mi vysvětlete velrybu?

Otázka:
Jsou pro můj životní styl nezbytné hezké tvary?

Lékař:
Jistě, ale zaoblené.

A pamatujte si:
Život by neměl být cestou do hrobu s cílem dorazit tam v atraktivním a dobře opečovávaném těle, ale raději občas uhnout z hlavní - v jedné ruce Chardonnay a v druhé čokoládu , tělo opotřebované, vyčerpané, ale s pokřikem "Páni, to byla jízda !!!"

ROZUZLENÍ:
  Jezte a pijte co chcete. Přílišné přemýšlení a obavy jsou to, co Vás zabíjí !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...