Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Zajíc a medvěd chytí zlatou rybku a ta jim má splnit tři přání. První si přeje medvěd: ?Chci nádhernou medvědici.?

Potom zajíc: ?Chci nejrychlejší motorku.?

Medvěd: ?Chci mít harém takových medvědic.?

Zajíc: ?Chci, aby v tý motorce byl vždy benzín.?

Medvěd: ?Chci mít v každém doupěti harém.?

Zajíc: ?Chci, aby byl medvěd homosexuál.? Rychle nasedne na motorku a uhání pryč...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


Snacha volá tchýni: "Maminko, když se posere dítě, kdo ho myje a převlíká? Otec nebo matka?"
Tchýně: "Samozřejmě, že matka!"
"Dobře, tak přijeďtě rychle k nám, protože se Váš syn ožral tak, že se z toho posral..."
 


ateřská školka je na exkurzi na dostihovém závodišti v Pardubicích. Děti si vše prohlédnou a při odchodu se jim chce na WC. Učitelka je tam pustí, ale v zápětí děti přicházejí, že tam mají mušle a ty jsou pro ně vysoko. 
Učitelka jim jde pomoci a každého chlapce vyzvedává. U jednoho si
všimne velkého přirození a tak mu říká - 
Ty jsi ale vyspělý chlapec.
A chlapec odpoví - Já jsem žokej Váňa, ty krávo pitomá.
 


Včera večer jsem s hrůzou zjistil, že mám cikánskou krev! ... Naštěstí, pouze na nárazníku ...
 


Príde chlap do škôlky pre svoje dieťa:
Učiteľka: a ktoré je vaše?
Otec: a nie je to jedno? Zajtra ho aj tak donesiem naspäť.
 

 

Upraveno uživatelem People
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hovorí malý ušný maz:

 

,,Denne ku mne príde vatová tyčinka a chce ma vziať preč, tak sa rýchlo schovám za chrupavku."

 

Malý zubný kaz:

 

,,Ku mne chodí denne zubná kefka a chce ma zobrať, ale ja sa vždy schovám medzi zubami."

 

Vaginálna blška:

 

,,Ku mne chodí vždy taký holohlavý a nikdy sa nevie rozhodnúť, či chce von alebo dnu a nakoniec mi ogrcá celý domček!"

 

Zubný kaz:

 

,,Počkaj chvílu.Toho vyjebanca poznám aj ja!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno tyvle...to je dobrej íqvoň  :lol2:  :lol2:  :lol2:  plně pojízdný ale jen na náhradní díly  :lol2:  :lol2:  :lol2:

já bych tomu i věřil, asi se jen chce zbavit veškeré další zodpovědnosti. Takových inzerátů se dá najít na netu povícero, vč. Německa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hovorí malý ušný maz:

 

,,Denne ku mne príde vatová tyčinka a chce ma vziať preč, tak sa rýchlo schovám za chrupavku."

 

Malý zubný kaz:

 

,,Ku mne chodí denne zubná kefka a chce ma zobrať, ale ja sa vždy schovám medzi zubami."

 

Vaginálna blška:

 

,,Ku mne chodí vždy taký holohlavý a nikdy sa nevie rozhodnúť, či chce von alebo dnu a nakoniec mi ogrcá celý domček!"

 

Zubný kaz:

 

,,Počkaj chvílu.Toho vyjebanca poznám aj ja!"

Tak to bych tu měl něco podobnýho:

 

Vnučka přiběhne k nahluchlému dědovi:

"Dědo! Představ si, na zahradě nám vyrostla tááákováhle mrkev a tááákovýhle kedlubny!"

"A máš ho ráda, děvenko?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ty si děláš prd.el, ale já se s tím potýkám pomalu každý měsíc. Občas vykoupím nějakou vraždu jen aby se toho majitel co kupuje nový auto zbavil a tak to prodávám taky za třeba 2.000,- Kč a řeknu ti, že jsou to ty nejhorší obchody. To ti přijede maník, začne špekulovat, dohadovat se, za hodinu jsem na tom obchodě v mínusu když započtu investovaný čas a chlapík by pořád řešil tady čerpadlo, támhle rozvody, zde podřený nárazník.....

 

Tak se pak vždycky naštvu, hejska slušně vyprovodím a za flašku lepšího rumu to dovezu na vrakáč :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...