Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

To jako fakt někdo nepozná disketu, si nedělejte p...l............... :lol2:

přítulka absolutně netuší....

(a zazdil jsem to tím, že jsem jí řekl, že v jejím věku jsem já 3,5 palcovou disketu, naformátovanou na 1,44MB!!!, považoval za super hi-tech věc :lol2: )

 

Edit: "kolik to je 1,44MB? "  - "no, tak na tři diskety bys nahrála jednu empétrojku" :lol2:

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to taky neprijde nijak poburujici. Nas soused ma fakt hluboko do kapsy a mel oblozeny misy vedle v hospode na rohu a urcite to na jednoho bylo mene, nez 69,-

O to lepsi to byla zabava a pitka - nepotrebovali jsme bile ubrusy, sampanske a raut.

 

Já byl na svatbě spolužáka, jehož manželce asi 3 dny před tím kompletně vyhořel barák a rodině zůstalo jen to, co měli na sobě. Jo a prstýnky zachránili - ty měl onen spolužák doma u sebe. Musím říct, že lepší svatbu jsem nezažil, přestože měli doslova holé zadky. Dokonce jsme se pak jeli podívat na ty ruiny a opéklai špekáčky na hranici dřeva, co zbylo z domu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přítulka absolutně netuší....

(a zazdil jsem to tím, že jsem jí řekl, že v jejím věku jsem já 3,5 palcovou disketu, naformátovanou na 1,44MB!!!, považoval za super hi-tech věc :lol2: )

 

Edit: "kolik to je 1,44MB? "  - "no, tak na tři diskety bys nahrála jednu empétrojku" :lol2:

Gougy, má už přítelkyně aspoň občanku? :lol2:  Éru 3,5" disket coby moderního vysokokapacitního úložiště dat si pamatuju poměrně živě a starý si nepřipadám - vlastně, teď už jo  :guiltysmiley:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gougy, má už přítelkyně aspoň občanku? :lol2:  Éru 3,5" disket coby moderního vysokokapacitního úložiště dat si pamatuju poměrně živě a starý si nepřipadám - vlastně, teď už jo  :guiltysmiley:

Je to dobrý, vždycky se zeptám okolostojících dívek s aktovkami na zádech :D

(ale třeba slovensky už poslední dvě neuměly nic... ;) )

 

Gougy je na 17ky :) proto ho nezvu dom, Klare bude 16 :D

konečně znám důvod, do dneška jsem si říkal, že jenom smrdím :lol2: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už dneska tyhle diskety ukazuju žákům jen jako datové nosiče, které se dříve používaly  :D

No jo, ono v IT je po půl roce všechno jinak - co je učíte dneska, IPv6? Taky si pamatuju diskuse na Paladixu nebo co to bylo, jak jsme narazili na fyzikální hranice technologií a čipy digitálních foťáků těžko někdy budou mít víc jak 8 Mpix  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co je učíte dneska, IPv6?

 

Hele, do takových věcí zas teda nezabředáme. Ale když zůstaneme u těch nosičů, tak např. už sami viděj, že fleška je taky "out". Ukládají do cloudu.

 

Jo, a nezadržitelně se blíží doba, kdy když ve škole přestane jít internet, tak půjdou děti domů, stejně jako my jsme chodili, když kvůli špatnému potrubí přestala téct voda.

Upraveno uživatelem siwi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, cloud je in. Moje přítelkyně jednu dobu učila na SŠ IVT a měla (u kolegů učitelů, žáci prý říkali něco trochu jiného) velký úspěch s tím, že mlaďochům v učebně dokázala zablokovat přístup na net tak, že ji ani ti šikovnější haxx0rz nedokázali obejít. Pustila je "ven" až na konci hodiny, když jí do správné složky uložili zpracované úkoly  :D  

Nicméně doma se o "síť" a antiviry starám já - a teď s těmi smartphony mi to trochu začíná přerůstat přes hlavu  :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...