Přejít na obsah

Remontoir Ancre ligne droite 17 rubis


m.gluch

Doporučené příspěvky

Dobrý den, včera jsem na toto forum dával k určení jedny hodinky a během chvíle se ke mě dostalo několik zajímavých informací. A proto se na toto forum obracím znovu se stejnou prosbou a to jsou jakékoliv informace o výše zmíněných hodinkách .

Jsem absolutní hodinkový amatér a tak bych se tu chtěl informovat, jestli hodinky prodat (cena) a nebo pokračovat v takové tradici, že bych je dal časem dětem (sám jsem je dostal od dědy). Uvítám jakékoliv informace (zajímalo by mne např. stáří a lokace, kde se hodinky vyráběli).

Snad z přiložených fotek budou všechny potřebné informace k poznání. Díky

 

Posted Image

 

Posted Image

 

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, děda ti je jistě nedal proto, abys je prodal. To je mohl prodat sám a dát ti pár bankovek...

Jinak u kapesních hodinek je potřeba vždy vyfotit i strojek, z obalu hodinek se dá odhadnout jen málo. A co materiál pouzdra? Jsou na vnitřní straně zadních deklů nějaké puncy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sry, tušil jsem, že dotyčný měl na fotopřístroji špatně nastavenou teplotu barev. Nevypadá to ani jako zlaté, ani jako stříbrné. Je to také prasečé. Pokud nemá punc, tak je to jenom pozlacené. Tyhle hodinky s lepšími strojky se nedělaly bez puncu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sry, tušil jsem, že dotyčný měl na fotopřístroji špatně nastavenou teplotu barev. Nevypadá to ani jako zlaté, ani jako stříbrné. Je to také prasečé. Pokud nemá punc, tak je to jenom pozlacené. Tyhle hodinky s lepšími strojky se nedělaly bez puncu.

 

Doktore, ty mu jen blbneš hlavu. Ty hodinky jsou evidentně zlaté, bez ohledu na to, jestli je tam punc nebo né. To hádání ti fakt nějak nejde.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...