Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Podivejte se na pismeno M v logu PRIM - je vic rozevrene oproti originalu a dale se soustredte na vysku pismen a mezery mezi nima v napisu SPORT. Jsou tam rozdily. Kdyby ste ty dve loga prekryli v PC pres sebe, bylo by toho vic, toto je jen prvni pohled...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí se podívat na tvar a barvu fosforových indexů a mělo by být hned jasné, o jak starý číselník se jedná.

Inu, už jsem viděl i parexo ciferník na kterém se někdo vskutku virtuosně vyřádil se štětečkem a měl i obstojně vyhlížející patinu- např právě onu  ,,nerovnoměrně naoxidovanou lumi" ! Při honu na některé typy ciferníků, usazení v náležitě odrbaném pouzdře a příhodném nafocení se přece jen už nějaká ta domácí prácička šikovných kšeftaříčků vyplatí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslím že ty černé mají původní cifr jen ručky jsou divné. Ty okrové jsou Parexo cifr. Zaměřte se na prostřední nožičky u pismena M, u Parexa nedosahuje až dolu, to je zakladní znak. Lumi na parexu je vždy do zelena na PS1, jinou nemaji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pod tohle se podepisuju, ale co ty zoubky na lunetě? Vypadá to nějak divně.

Bych řekl, že je také z Parexa (ty zoubky jsou moc velké), ale bez fotky z boku, kterou mi prodejce zatím neposlal to asi nelze potvrdit :)

Upraveno uživatelem padza1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lunety jsem si nevšiml, ta je taky z Parexa

Pod tohle se podepisuju, ale co ty zoubky na lunetě? Vypadá to nějak divně.

 

 

Bych řekl, že je také z Parexa (ty zoubky jsou moc velké), ale bez fotky z boku, kterou mi prodejce zatím neposlal to asi nelze potvrdit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá cena :) Tak to dopadne, když se jeden zapomene v koupelně a prošvihne konec aukce ... :D

 

http://aukro.cz/show_item.php?item=4975308033#tabsAnchor

to mi sakra povídej, já zrovna finišoval večeři, zapomněl jsem si nastavit tradičně upozornění :(

Jediný co mě utěšuje je to sloupnutý pouzdro, ale i tak....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá cena :) Tak to dopadne, když se jeden zapomene v koupelně a prošvihne konec aukce ... :D

 

http://aukro.cz/show_item.php?item=4975308033#tabsAnchor

 

to mi sakra povídej, já zrovna finišoval večeři, zapomněl jsem si nastavit tradičně upozornění :(

Jediný co mě utěšuje je to sloupnutý pouzdro, ale i tak....

 

Jaká je pravděpodobnost, že když každý den sledujeme to pitomé aukro, tak já v jeden moment nestíhám, jeden je v koupelně a třetí nenastaví budík. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...