Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Bohužel už se to tady řešilo několikrát. Některé aukce jsou prostě "cinknuté" a tohle vypadá na jednu z nich. Prodejce může mít několik profilů na aukru a pak si sám přihazovat na své aukce. Neuděláš nic... Od té doby, kdy jsou jména přihazujících skrytá, jsou podle mě aukce míň transparentní... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

druhý v pořadí je místní člen, přihazující s nickem C...X (na konci nějaký číslo) jsou nový registrace, nebo lidi, kteří si nechtějí dávat svůj nick, zůstává jim systémem přidělený clientXXXXX a nějaký číslo. 

Zrušení příhozu pár minut před koncem smrdí. To může být tzv. kontrolní příhoz, zkouší kolik kdo má naloženo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohužel ani nevím, že nějaká existuje - zajímám se o tyto hodinky první týden :)

:-) Vítej ne fóru.

Existuje knížka Libora Hovorky, Prim 1954- 1994, ktera mapuje sběratelský nejzajímavější období Primek.

Před nákupy doporučuji něco nastudovat, z knížky, nebo odsud z fóra. Ušetří ti to hodně peněz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nejsem si jistý, jestli je ta knížka schopná šetřit peníze. Já bych spíš na primkách ušetřil, kdybych si ji nikdy nekoupil... Záleží asi na duševní odolnosti konkrétního jedince.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-) Vítej ne fóru.

Existuje knížka Libora Hovorky, Prim 1954- 1994, ktera mapuje sběratelský nejzajímavější období Primek.

Před nákupy doporučuji něco nastudovat, z knížky, nebo odsud z fóra. Ušetří ti to hodně peněz.

 

Díky za tip!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli to patří úplně do tohodle vlákna, ale inzerce primek se to týká.

 

Chtěl jsem si koupit svoje první primky. Na aukru jsem si jedny vyhlídnul a začal je dražit, jenže.... Koukněte jak se v aukci přihazovalo, zarazilo mě pár věcí:

 

- kdo jsou uživatelé C..3, C..4 a C..6 (4 nebo žádné hodnocení) ?

- mám pocit, že jen šponovaly cenu a maximum přihazujícího

- C...3 výtahl cenu o 900,-Kč

- C...4 mě přehodil a 5 minut (!) před koncem byl jeho příhoz zrušen

- nakonec aukci vyhrál uživatel m...y, který přihodil 3 minuty před koncem (já už nějak neměl náladu)

 

A nebo je to všechno v pořádku a já bych si měl jít už dneska lehnout??? Díky za odpověď!

 

attachicon.gifprim.PNG

Omlouvám se, že to opět otevírám. ALE jak jde zrušit příhod na Aukru? Nejde mi o návod, spíš nějak nechápu tu logiku - cena potom opět spadne nad druhého nejvyššího přicházejícího v pořadí???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...