Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Na mě to působí jako naleštěná mosaz. 

Na fotce ze spodní strany je v místě napojení nožičky na pouzdro vidět, že ten chrom neodstranili úplně.

Spíš tuzing než tuning. Nebo příprava na nové pochromování. :lol2:

Navíc Parexo ciferník! A vložka lunety taky neorigo.

post-36957-0-23371200-1435386476_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Joskas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se zeptat, zda má někdo zkušenost s prodejcem kuklin74 z Liberce (prodává mj. na sbazaru). Většinu zajímavých kousků má s poznámkou Dohodou.

Díky, T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkoušel ses s nim dohodnout?

 

Asi před půl rokem jsem nabídl (relativně nízkou) částku za jedny IGENy, ale odpálil mě dost vysokou cenou, dál jsem smlouvat nezkoušel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se zeptat, zda má někdo zkušenost s prodejcem kuklin74 z Liberce (prodává mj. na sbazaru). Většinu zajímavých kousků má s poznámkou Dohodou.

Díky, T.

Napíši to slušně:

"Tento způsob prodeje mně osobně vadí!"   :rifle:

Samozřejmě chápu, že se každý může sám svobodně rozhodnout o způsobu, jakým věc prodá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ptal jsem se ho na Diplomaty. Má je ve slušném stavu, ale 100% voňavka to taky neni. Jeho představa o "dohodě" zněla 12 500,-Kč. Tak jsem mu popřál sbohem.

Nechce se mi o tom mluvit :-DDDD :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se zeptat, zda má někdo zkušenost s prodejcem kuklin74 z Liberce (prodává mj. na sbazaru). Většinu zajímavých kousků má s poznámkou Dohodou.

Díky, T.

 

Když vidím nabídněte cenu, tak to je obyčejně vychcan nebo magor nebo vychcenej magor :bag:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...