Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

http://aukro.cz/ShowItem2.php?item=6715000332

Hmm, prý zachovalé. Mozná tak cifr ? kdyby nebyl parexo?

Btw, nick ireeri, trochu mi to připomíná už zmíněnou iru35 :)

Tenhle borec mě v začátcích přesně takhle napálil. Koupil jsem od něj červené Igen s Parexo ciferníkem, lunetou a vložkou lunety.

 

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráda bych se zeptala zdejších odborníků, zda cena za tyhle hodinky je odpovídající? Líbily se mi, ale tak vysoko se mi nechtělo jít.  Díky.

http://aukro.cz/hodinky-prim-elegant-incabloc-i6706857770.html

 

Jak můžeš vidět na příhozech, tak došlo k výraznému skoku. Podle toho si můžeš myslet svoje..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí, aby "kamarád" přihodil nesmysl. V tu chvíli vidíš, jaká je druhá nejvyšší částka. Nesmyslný příhoz se zruší a kamarád přihodí tu samou částku, kterou tam má jako maximální ten hejl, na kterého se rozhodli udělat habaďuru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaká je v tom habaďůra? Každý si snad dává svoje maximum zcela svobodně a dobrovolně.

To už jsem tady taky četl, že si někdo dal nějaké maximum a pak tu brečel, že ho musel opravdu dát. Tak si ho nedávejte a je to, ne?

 

Jediná habaďůra by se dala najít v tom, že někdo odhalí moje maximum. Ale kolik jsem si dal je přece moje rozhodnutí a moje blbost.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se na to dívat i tak, že tvoje maximum je daný fakt, zatímco o důvodech jeho dosažení se dá jen spekulovat.

Pro mě je prostě směšné, že někdo si zvolí částku jakou je ochotný zaplatit, a pak brečí že je to hodně.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se trochu zdá, že si lidé sice dávají maximum, ale ve skutečnosti vůbec nepočítají s tím, že by ho pak opravdu museli dát. Je to tedy i určitá vypočítavost ze strany kupujících. Samosebou že je logické, že každý chce nakoupit za co nejmíň, já to chápu, ale dát si maximum a nečekat že to na něj vyleze je hloupost a obelhávání sama sebe. A ještě větší hloupost je pak snažit se za to hodit vinu na protějšek.

 

Aukce je velice vypečený nástroj, zároveň ale na to musí být dva, takže těžko jde házet vinu na jakési praktiky prodejců. Vina je vždy i na tom, kdo se těchto hrátek dobrovolně účastní.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to neobhajuju, já jen říkám, že to nelze prokázat. Doufat můžeš, ale nadávat pak jedině sám sobě.

 

A všimni si, že i ty jako kupující "delas vse pro to aby byla co nejnizsi". To ti přijde v pořádku, zato když to samé dělá prodejce, je to habaďůra? Vtipné.

 

Na aukci je v podstatě fér pouze to, že do toho jdou obě strany dobrovolně.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...