Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Samozřejmě, že jsou pravé! Stačí si přečíst PrimBibli od pana Hovorky...

Francouzi dodali v devadesátých letech strojky, Prim to měl zapouzdřit a dále se měly prodávat ve Francii. Proběhla jen nějaká zkušební série a pak od další zakázky Francouzi odstoupili. Vzniklo tedy jen pár kousků, které byly nakonec z části rozprodány na našem trhu. Nemám teď u sebe PrimBibli, kde je o tomto modelu psáno více zajímavostí.   :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jsem divnej, nelíbí se mi leccos a zrovna skeletony v tom jsou taky, tyhle konkrétně jsou ještě fakt extra... Za mě osobně :thumbsdown_anim:

A krabička - mně její vydražená cena udělala naopak velkou radost! Už jsem tu před časem psal, že jsem pořídil moc pěkný Igeny s krabičkou, záručákem a účtenkou za trochu víc peněz, ale když odečtu cenu krabičky, hned jsem na hodinkách ušetřil... :clap: 

Upraveno uživatelem colommbo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vydrazeny za skoro 180k  :eek:    ty kraaaso, a ja jsem se ty moje ( v podobnem stavu, bez krabice a remene) chystal nabidnout za 125k.   :suicide_anim:   asi je necham jeste ulezet v trezoru... 

 

Tak pokud se rozmyslíš jinak, tak se mi ozvi :lol2: , já tyhle také chtěl, ale tohle bylo fakt moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ta cena je děsná, před pár lety se to pohybovalo lehce nad 100 tis., tedy kolem 130-140 tis., ještě chápu, ale 180 tis. je fakt už mimo mé chápání...Je to unikát, o tom nelze diskutovat, ale za tuhle cenu už musí někoho Primky hodně bavit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za ty prachy jsou už technicky dokonalé hodinky od světových výrobců. (ve světě ceněných)

Pro mě je ta cena nepochopitelná. Asi je někdo fakt hodně chtěl.

Uložit takové peníze např. do Rolexek tak je prakticky jistota, že se po letech vrátí a pravděpodobně i s nějakým ziskem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...