Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Osminkové indexy? Tak už aukroterminologie prosákla i sem :)

Neprosákla,jen jsem byl líný dát fotku,když si to někteří neumí vyhledat.Možná jsem měl napsat ciferník rozdělený linkami na osum dílů :-)    Je to ,ale dlouhé :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lucid: Já vím, Bohumile, já vím. Jen když jsem se jmenovaného prodejce před nějakým časem něco dotazoval na antikprimu, zdály se mi jeho reakce poněkud ostré, odměřené, nakonec už nereagoval vůbec. Možná jen neměl tu správnou náladu, to se stává... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale...!? Nějak si nevzpomínám, čím že jsem si tu záplatu zasloužil... Pamatuju-li si to dobře, naše debata se týkala Igenů, ptal jsem se na Spartaky a ty ses paprčil, že mi na tebe někdo dal mail. Nepamatuju se, že bych se tě něčím dotkl, tak tu, prosím, nepiš o hrubé záplatě...

P.S. A koukám, že hodinky z nabídky na antikprimu jsou pryč. Může se vědět důvod...? Ani mezi registrovanými prodejci jsem tě už nenašel, hledal jsem málo, špatně...?

Upraveno uživatelem colommbo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milý Colommbo, chápu že se asi nudíš, ale já nemám sebemenší důvod se zrovna tobě veřejně zpovídat, co si dělám a nedělám se svými prototypy hodinek Prim,tedy mým majetkem. Dále s tebou touto cestou již nebudu komunikovat, protože bažina nemá dno a ty ho úspěšně hledáš po celé tři dlouhé měsíce co jsi registrovaný zde, na foru milovníků a znalců hodinek..

Upraveno uživatelem Nirmalita
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za odpověď, milý Nirmalito. Nic jsem ti neudělal, ani předtím ani teď, jen jsem si tehdy dovolil zeptat se zkušeného, nyní v tomto vlákně zveřejnil tvou, aspoň tedy z mého pohledu zvláštní nabídku hodinek (od toho tu toto vlákno, myslím, je) a opět se zeptal. Omlouvat se ti nebudu, nemám za co. A přemýšlet nad tím, proč se chováš, jak se chováš, rozhodně nebudu, nestojí mi to za to, Sice jsem překvapený, ale je to tvoje věc.

P.S. Ano, jsem tu tři měsíce, každý někdy začínal...

Upraveno uživatelem colommbo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic zvláštního za tím nehledej, jednoduše mi není sympatický tvůj styl, takže je to čistě osobní antipatie. Já si snad můžu svobodně vybrat, s kým se budu bavit, komu prodám-neprodám a s kým se bavit nebudu. Nikdo mě nebude zpovídat a nikomu se nemusím zodpovídat. Ano, koupil sis ode mě v zimě jedny pěkné dražší hodinky a já ti za to děkuji. Zdálo se, že jsi (kromě ceny) byl docela spokojený. Byl to náš první a zároveň poslední obchod, nezajímají mě tvoje peníze, nevšímej si mých dalších prodejů ať jsou jakékoli. Děkuji. Já ale nabízím pouze 100% zboží Prim v té nejvyšší dosažitelné kvalitě, takže diskuze jsou zbytečné. Tímto považuji tuto záležitost za uzavřenou a nechávám ti (jako obvykle) poslední slovo.

Upraveno uživatelem Nirmalita
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna jsem začal psát... :) Ano, koupil jsem od tebe krásný Igeny s příslušenstvím, vážím si toho, stejně i tebe jako chronoodborníka, cenu jsem taky respektoval (jinak by nebylo obchodu...) Tvými eleganty na antikprimu jsem byl opravdu překvapen a možná ne sám, stažením nabídky a nenalezením tvého obchodního profilu tamtéž o to víc, tož jsem se (zase) zeptal... Nenapadlo by mě, že se tě tím dotknu, obzvlášť když píšeš, že si se svým majetkem můžeš (což je samosebou pravda) dělat co chceš a případně jej nabízet, za kolik chceš. A teď už jen mé obvyklé, jak píšeš, poslední slovo: ještě jednou děkuju a přeju ti jen vše dobré! :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Colombo

Určit cenu těchto hodinek je velmi obtížné. Nemyslím si, že ty bys toho byl schopen. Nedávno například někdo nabízel na Antiku zlatý traktory tuším za 35, nikdo je nevzal a o pár dní pozďěji śly na aukru za 50.

Tvá invektiva na cenu a její forma je přízemní a hloupá.

Bed

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si žádné invektivy týkající se ceny zmíněných hodinek nevšiml a už vůbec ne hloupé a přízemní formy diskuse ze strany Colommba.. Pár jeho příspěvků za ty 3 krátké měsíce, co tu je (a já vlastně také) jsem si přečetl a nikdy mi nepřipadaly nevhodné, urážlivé atd. Ale chápu, že to můžeme vnímat každý jinak...

Podle mě diskutuje v diskusním vláknu "Prim v inzerci" o inzerovaných Primkách za 50k. Zajímal ho důvod této ceny, tak se zeptal. Odpovědí se mu tady dostalo a každý si je přebere podle svého...

Ale za mě - já jsem na jeho příspěvcích vůbec nic špatného neviděl.

Pozdravujte manželku Colommbo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pbed: Za zeptání jsem dnes už dostal přes pusu, ale zeptám se znovu (kladení otázek bylo i mým povoláním): Co na tom, co jsem tu napsal, považuješ za invektivní, přízemní či hloupé...?

post-53456-0-71328200-1495644518_thumb.png

post-53456-0-32056500-1495644544_thumb.png

post-53456-0-92082500-1495644565_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslela jsem si, že toto fórum mimo jiné je tu proto, aby ti, kdo nemají takové znalosti a hodinky je baví, se mohli něco dozvědět od těch, kteří toho ví více a jsou ochotni se o své znalosti podělit. Pokud je normální dotaz - proč jsou hodinky tak vzácné a nemyslím si, že by to hned každému bylo jasné - brán jako nezdvořilost či snad dokonce jako osobní urážka, tak to už potom nevím, co je tu "beztrestně" dovoleno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslela jsem si, že toto fórum mimo jiné je tu proto, aby ti, kdo nemají takové znalosti a hodinky je baví, se mohli něco dozvědět od těch, kteří toho ví více a jsou ochotni se o své znalosti podělit. Pokud je normální dotaz - proč jsou hodinky tak vzácné a nemyslím si, že by to hned každému bylo jasné - brán jako nezdvořilost či snad dokonce jako osobní urážka, tak to už potom nevím, co je tu "beztrestně" dovoleno.

Tak třeba je to Aneto o rétorice, ono je zeptat se a zeptat se, možná by se ti, co se tady nedávno zaregistrovali, mohli víc věnovat čtení, než ke všemu přidávat komentáře, zejména když o tom moc nevědí, což je tady teď dost častý jev, na řadu otázek začínají odpovědi většinou větou "já tomu tedy nerozumím, ale myslím si..." .

 

i me by celkem zajimalo jestli ty hodinky jsou opravdu unikat nebo ne? co na to mistni autority?

Tak to projeď tady, mrkni na web, porovnávej fotky a pokus se najít někde stejné, pak si třeba odpovíš sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já chápu, že se zdejší přetřásání nabídek prodejcům nelíbí. Jen mě překvapuje, že je to překvapuje. Tohle je přece volné a veřejné diskuzní fórum, tak s tím musejí počítat. Obzvlášť když jejich nabídka něčím výrazně vyčnívá.

 

Dle prodejce je to prototyp a vzorek, takže je pravděpodobné, že jiné takové hodinky neexistují. Mně osobně se líbí a moc nechápu proč se nedostaly do výroby. Na druhou stranu jde jen o ciferník, který by nejspíš v rámci renovace v Eltonu kdykoliv udělali. A abych byl upřímný, tak si myslím, že prodejci s cenami ztrácejí soudnost. Pak se nemohou divit nejrůznějším reakcím. Ale obchod je obchod a každý ať si prodává co chce a za kolik chce.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Směřuje-li poznámka o rétorice na mě, budu si to pamatovat. :) A jinak si dovolím navázat na kolegu Karlose - prodej zlatých traktorů na Aukru před časem jsem zaregistroval (taky jsem přihazoval...) a právě na ně jsem si vzpomněl při objevení nabídky elegantů od kolegy Nirmality na antikprimu - cena mě zarazila a ač ji, pravda, neumím posoudit, zveřejnil jsem jeho nabídku v tomto vlákně s nadějí, že se dozvím, vo co go... Splakal jsem nad výdělkem, dostal jsem přes pusu a dedukuju-li správně, kolega Nirmalita na to konto nabídku stáhl a dokonce podle všeho zrušil svůj účet prodejce na antikprimu. To poslední jsem opravdu nechtěl a, jak se píše v Knoflíkové válce, kdybych to býval věděl, tak bych sem nechodil... :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...