Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Tak jsem to na aukru nahlásil. Uvidíme, jak se k tomu postaví.

 

Tak mi přišla odpověď:

 

Dobrý den,

 

děkuji za upozornění na danou nabídku.

 

Vámi uvedenou položku prověříme a v případě, že zjistíme porušení pravidel obchodování na Aukru, podnikneme příslušné kroky, aby se situace již neopakovala.

 

S přátelským pozdravem,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prohledni si poradne fotografie pouzdra u te aukce na aukru.Pochromovane pouzdro vypada skutecne jinak:)

Já nepsal o pouzdru na Aukru, ale reagoval jsem na to, že v Eltonu stojí pouzdro 40000 Kč, jak jsi tady psal, a když si ho tedy prohlídnu, tak já si osobně myslím, že je to nové, originální, pochromované pouzdro z Eltonu, které Elton v rámci renovací taky má (tedy měl, teď jsem to nezkoumal, abys mě nechytal za slovo) a 40000 Kč taky nestojí (nestálo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JR_2010:Ale tady je rec prave o tom pouzdru co je na aukru.Ocelove pouzdro z Eltonu to neni a pochromovave uz vubec ne a pokud neni z eltonu je to nejaka novovyroba.To same cifernik.Inzerat je v sekci starozitne hodinky a je tam jasne napsano Prim Diplomat top stav.

Upraveno uživatelem Alex77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JR_2010:Ale tady je rec prave o tom pouzdru co je na aukru.Ocelove pouzdro z Eltonu to neni a pochromovave uz vubec ne a pokud neni z eltonu je to nejaka novovyroba.To same cifernik.Inzerat je v sekci starozitne hodinky a je tam jasne napsano Prim Diplomat top stav.

No a jsme zase na začátku diskuse, tedy kde bereš tu jistotu, že to nepochází z Eltonu a na základě čeho jsi si jistý, že je to pouzdro nerez a ne pochromovaná mosaz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a jsme zase na začátku diskuse, tedy kde bereš tu jistotu, že to nepochází z Eltonu a na základě čeho jsi si jistý, že je to pouzdro nerez a ne pochromovaná mosaz?

Pokud by to bylo ocelove pouzdro z Eltonu cena by byla uplne jina..O ciferniku ani nemluvim.Pochromovane pouzdro si troufam tvrdit ze poznam.Myslim ze ty taky:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...