Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Problém falzifikatoru je ten, že musí aby se to vyplatilo vyrobit relativně hodně stejnych kusů. Na nějakou ruční vyrobu a postarseni dila nebo individuality neni čas a nejsou zkusenosti. Musí se to rychle

prodat, aby se vrátila "investice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyhle hodinky nejsou o nějakých ručkách, ale výhradně o číselníku, diplomaty s plzeňskou slepicí jsem nikdy nevlastnil, ale měl jsem troje skorodiplomaty se slepicí, všechny kousky z jednoho zdroje, což mluví pro falzum, ale nákupní ceny byly víc než příjemné, což vypovídá o autenticitě, protože když už by to někdo bastlil, tak by si svoji snahu nechal řádně zaplatit

Jak jsem psal, ručky jsou špatně a cifr také.

Dle mého nepovedená novovýroba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Google na dotaz prim škoda našel ještě toto

https://igor8086.rajce.idnes.cz/prim_diplomat_skoda_6.11.2016/

a toto: https://igor8086.rajce.idnes.cz/prim_diplomat_skoda_21.9.2016/

 

Přičemž třeba ty diplomaty mají zase úplně jiný nápis PRIM

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to vezmu logicky, selským rozumem, tak ty hodinky byly primárně určený pro Škodovku, jako její propagační předmět, to, že kvalita tisku, na tehdejší dobu, nemusela být prvotřídní se dá pochopit, ale že by si nechali zmrvit logo, to se mi nějak nezdá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, já když tady do toho vlákna občas zabrousím, tak si vždycky říkám, že si z vás ti šmelináři akorát dělají srandu. Vlastně jim umožňujete snadnou obživu z vašich peněz, když to tak šponujete, a ještě se jim tu poskytuje informační servis k jejich podnikání. Dřív to mělo ještě nějaký smysl kupovat, když to mělo trochu odpovídající ceny, ale když dnes vidím ten všelijaký brak se kterým šmelí za desetitisícové částky, tak mi to připadá už úplně mimo realitu, a tím víc se na to různí podvodníci nabalujou. Vždyť za dvacku už jsou zlatý Omegy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originální znaky velkych podniku byly za sociku ulozeny většinou v sejfu.V 70 letech by nikdo z tehdejších komancskych šéfů nedovolil dávat na hodinky zmrsene logo. Zaměstnanci takového bohatého podniku jakým byla Škoda v 60 tych letech by takove hodinky ani nepřijali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych čekal, že falešné primky to primkové šílenství trochu zchladí. Ale asi ne.

Má to setrvačnost, není to ze dne na den. Pro normálního smrtelníka bude v budoucnu velký problém, rozpoznat co je originál a co není a dost lidí to odradí od koupě. Vzroste význam Antiku-Hovorka a certifikátů pravosti. Je otázka, jestli to budou lidi řešit, když to stejně nikdo nepozná, že dotyčný má na ruce fík. Já bych to na ruku nedal, už jen proto, že bych měl strach že to někdo pozná:) Je velice těžké odhadovat, kam se to bude ubírat. Můžeme si to za tři, čtyři roky povědět:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc t

tyhle hodinky nejsou o nějakých ručkách, ale výhradně o číselníku, diplomaty s plzeňskou slepicí jsem nikdy nevlastnil, ale měl jsem troje skorodiplomaty se slepicí, všechny kousky z jednoho zdroje, což mluví pro falzum, ale nákupní ceny byly víc než příjemné, což vypovídá o autenticitě, protože když už by to někdo bastlil, tak by si svoji snahu nechal řádně zaplatit

Vůbec tvým větám nerozumím. Nejde přece jen o ciferník, ale taky o ručky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...