Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

https://www.antik-hovorka.cz/obchod/letecke-prim-sport-ii-automatic-12031.html

 

12031.jpg?crop-width=400&crop-height=400

 

Zajímavý, jak ty ceny rostou.Nirmalita prodala ty samé za 14900 Kč minulej týden,tak proč hned nenarazit 2 litry navrch....osobně bych do nich nešel,nejsou vojenský a  tadle soukromá L.E......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale proč ne .... pokud se mají nosit .... Já osobně bych volil variantu "vitrínkovka" - tedy sehnat černé v originálu a vyměnit jen ciferník. Černé mám troje...:o) ještě od sběratele (pán cca 70 let) když ze své 30 leté sbírky vyprodával "okrajové kusy" po 15 stovkách... žlutej origo ciferník ale asi neseženu, dnes se době podělala. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale proč ne .... pokud se mají nosit .... Já osobně bych volil variantu "vitrínkovka" - tedy sehnat černé v originálu a vyměnit jen ciferník. Černé mám troje... :o) ještě od sběratele (pán cca 70 let) když ze své 30 leté sbírky vyprodával "okrajové kusy" po 15 stovkách... žlutej origo ciferník ale asi neseženu, dnes se době podělala. 

 

Já to myslel absurdně. Standardní prodejní taktiky facebookové skupiny "opravujeme si sami" kde boys mažou hodinky WDčkema pak je střílej za randál. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale proč ne .... pokud se mají nosit .... Já osobně bych volil variantu "vitrínkovka" - tedy sehnat černé v originálu a vyměnit jen ciferník. Černé mám troje... :o) ještě od sběratele (pán cca 70 let) když ze své 30 leté sbírky vyprodával "okrajové kusy" po 15 stovkách... žlutej origo ciferník ale asi neseženu, dnes se době podělala. 

Já okrovej ciferník vnímám jako celkem hnusnej:) Do sbírky jsem ho ale musel sehnat:) Nakonec jsem sehnal poměrně hnusný a dost jetý, ale je to originál a já jsem celkem spokojený, páč jsem ho kupoval před zhruba rokem za 300kč:) Takže nakoupit se dá občas za normální cenu. Jen to nebude tady a na Antiku:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Situace je špatná.....skládačky vraky předělávky a za ranec.... Dnes už jen sem tam nějakej úlovek po burzách, ale žádnej hit to není. Co mě teďka baví tak "Prim electric" - ty se fejkovat nedaj...:o)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Situace je špatná.....skládačky vraky předělávky a za ranec.... Dnes už jen sem tam nějakej úlovek po burzách, ale žádnej hit to není. Co mě teďka baví tak "Prim electric" - ty se fejkovat nedaj... :o)  

No vidíš a ty já tam zase nechávám. Jak to má baterku tak od toho dávám ruce pryč:) Se strojkem beru všechno a paradoxně jsem radši, když je pouzdro a cifr co nejvíc jetý:) pak mám krásný strojek třeba i za 25kč :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.antik-hovorka.cz/obchod/letecke-prim-sport-ii-automatic-12031.html

 

 

 

Zajímavý, jak ty ceny rostou.Nirmalita prodala ty samé za 14900 Kč minulej týden,tak proč hned nenarazit 2 litry navrch....osobně bych do nich nešel,nejsou vojenský a  tadle soukromá L.E......

 

Korunka je nepůvodní a ručky taky - měly tmavší odstín.

 

V inzerci

post-5320-0-54140400-1549301000_thumb.jpg

 

Původní

 

post-5320-0-60302000-1549301006_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...