Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

U Primek je tato lidová tvořivost naprosto normální jev, však je to zdokumentované i v knize pana Hovorky. Chtělo by se mi říct, že to byl svět ještě normální:) Nejvíc co se setkávám s lidovou tvořivostí, je malůvka vlajky Velké Británie na ciferníku, která překrývá logo prim :lol2: Takové echt British watch:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano.Když pominu lunetu,která má mít lomenou 3,asi tak jak na PS 1,tak víčko je povinno mít tlakové údaj v atmosférách,tj, 4 AT. Pak se taky dá zkoumat font,neboli typ písma v datumovce. Ale o to bych požádal odborníky,co tyto věci mají v malíčku,aby nás poučili. :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano.Když pominu lunetu,která má mít lomenou 3,asi tak jak na PS 1,tak víčko je povinno mít tlakové údaj v atmosférách,tj, 4 AT. Pak se taky dá zkoumat font,neboli typ písma v datumovce. Ale o to bych požádal odborníky,co tyto věci mají v malíčku,aby nás poučili. :-) 

 

 

Odborníci mají v (I) tyhle zbytečné debaty o lunetě a shánějí si hodinky, které ještě ve sbírce nemají :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj odborníci boli raz na začiatku amatérmi :) Stroj tam môže byť kľudne 68.4, na to by som sa ale pre istotu spýtal predajcu. Ako správne poznamenal orlando1, mali by mať bombír korunku. Okrem iného je armovák trošku posunutý a nesedí dobre, sklo  bude pravdepodobne menené, celé hodinky mi prídu ako preskladané do pekného púzdra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši,ale ,že mě tak drbete za lunetu.Napsal jsem tazatelovi,jaká by tam měla být,ale že je na nich mladší víko s jiným popisem je asi OK,ne? Jasně,všecko jsou díly PRIM akorát nevhodně poskládaný,ne? A to eště nebyl vidět stroj. A o typu písma na datumovým věncu ani čárka,mistři,jestli je správnej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...