Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

To sem překlopím:

 

https://aukro.cz/meister-anker-shockproof-17-jewels-6947544375?utm_source=transactional_email&utm_medium=email&utm_content=NOTICE_TO_BUYER_HIGHEST_BID

Dobrý den, ...........

prodejce právě zrušil Váš příhoz v této aukci

Meister- Anker Shockproof 17 Jewels

  6947544375 Důvod který prodejce kalamajka80 uvedl: prilis nizka cena

 

 

Držíme palce, ať Vám to příště vyjde,
Váš Aukro tým

 

.... Pozitivní je, že mi drží palce, toho si velice vážím. Jen mi uniká smysl aukce. 

Upraveno uživatelem Jeronimo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem aku hru sa snazi rozohrat na Bazosi predajca, ktory dnes uz druhy krat zverejnil inzerat na predaj Diplomatov, pricom  za minimalnu cenu si stanovil 25 ?.

Ked si vytiahnete vsetky jeho inzeraty,https://www.bazos.sk/hodnotenie.php?mail=1894807&telefon=0917485825&jmeno=J%C3%A1n

tak raz si hovori Jan, potom Frantisek, alebo Kristian. Byva striedavo v Kosiciach, Nitre, alebo Galante. Ma tam aj jeden inzerat na kupu , kde sa predstavuje ako stary zberatel hodiniek a slubuje ze overi originalitu hodiniek a da za ne najlepsiu cenu. Ak je to tak, asi pozna aj realnu cenu hodiniek co inzeruje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super stav. To se musí nechat.

 

Já jsem nedávno narazil na jedny vývozní Sporty 2, které měly z mého pohledu "divné" dýnko.

Mám za to, že dýnko s anglickými nápisy bylo ražené. gravírované jsem viděl poprvé.

Fotka nic moc, ale skoro to vypadá jako by někdo přesoustružil čelo a vygravíroval tam popis.

Chybí mi tam sražení na vnějším průměru a kapsy pro klíč se zadají mělčí.

Co si o tom myslíte? Jde o pravé historické nebo nějaké novodobé?

 

post-36957-0-86048600-1558211200_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ano,to je jiná věc,musí sedět popis,jak jsem psal.toto je určitě ke komentáři.polemizovat o ceně je never ending story.opakovaně se prodaly ps2 za 16-17tis.,igeny za 45 a bohužel modré,šedé,bílé sport automaty s nepuvodnim pouzdrem za 20.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...