Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

A tak,nabízel Diplomaty na ND,pouzdro vypadalo slušně,dýnko s číslem,tak si říkám,že bych do nich dal svůj stroj a poslal do Eltonu na malou renovaci do černa.Napsal jsem mu,že bych je bral,ale ne za to co on chtěl.Ochotně mě slevil na částku,kterou jsem navrhl a poslal mi je.

No,přišly,tak jsem se na ně vrhl. Dýnko nebylo nijak utažený,aspoň jsem s ním nemusel zápasit,vytáhnu korunku a hele,chybí v pouzdru trubka.Nevadí,v Eltonu mají.Vysypal jsem z pouzdra strojek a šel jsem je zušlechťovat.Pěkně vyčistit,naleštit zlacení,dýnko vybléskat. Sklíčko též. No a dám do pouzdra svůj stroj,vemu to vyleštěný dýnko,šup ho tam,točím,točím a zjišťuju,že má pouzdro zežrané závit.... Včera jsem mu psal,odpověď žádná. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tak,nabízel Diplomaty na ND,pouzdro vypadalo slušně,dýnko s číslem,tak si říkám,že bych do nich dal svůj stroj a poslal do Eltonu na malou renovaci do černa.Napsal jsem mu,že bych je bral,ale ne za to co on chtěl.Ochotně mě slevil na částku,kterou jsem navrhl a poslal mi je.

No,přišly,tak jsem se na ně vrhl. Dýnko nebylo nijak utažený,aspoň jsem s ním nemusel zápasit,vytáhnu korunku a hele,chybí v pouzdru trubka.Nevadí,v Eltonu mají.Vysypal jsem z pouzdra strojek a šel jsem je zušlechťovat.Pěkně vyčistit,naleštit zlacení,dýnko vybléskat. Sklíčko též. No a dám do pouzdra svůj stroj,vemu to vyleštěný dýnko,šup ho tam,točím,točím a zjišťuju,že má pouzdro zežrané závit.... Včera jsem mu psal,odpověď žádná. 

Je strhaný závit na dynku a nebo v pouzdře? Ještě vyzkoušej jiné dynko, třeba to bude ok. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stenly: je zežrané závit v pouzdru,čučel jsem na to lupou,vršky závitu v pouzdře jsou smetený.Vzal,jsem z jiných Diplomatek dýnko a je to stejný.Dal jsem dýnko na jiný Diplomatky,ty co chcu v Eltonu udělat do černa a bez problému drží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši,hlavně se o to neperte.Já bych do nich šel,schází mě 5 kaček.Je to rarita málo vídaná,tajná,asi. Odpružení setrvačky Incabloc,ale na číselníku to zatajili a rači aji na dýnku  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stenly: je zežrané závit v pouzdru,čučel jsem na to lupou,vršky závitu v pouzdře jsou smetený.Vzal,jsem z jiných Diplomatek dýnko a je to stejný.Dal jsem dýnko na jiný Diplomatky,ty co chcu v Eltonu udělat do černa a bez problému drží.

Tož to je blbé. Řešení by bylo, pouzdro vyvložkovat novým závitem. Má to háček, u Diplomatů se to nevyplatí. Vyplatilo by se to u pouzdra za desetitisíce. Osobně bych to řešil lepidlem, není to optimální, ale řešení to je. Nic víc s tím asi nikdo nevymyslí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stenly: no už jsem to oželel. Nakonec su rád,že mi za těch 2900 Kč,co jsem mu za  Diplomaty na ND zaplatil,zbylo použitelný dýnko a sklíčko. Ale jak se dívám do SZ,vidím,že nejsem jediný,koho obtáhl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,napsal jsem na AH Martinovi Pagáčovi z Lipníka nad Bečvou svoje a zdá se ,že se z AH vymazal.Jo, byl tam pod nickem guderian10,nacistické tankiýsta. Krypl jeden. Teď abych za ním jel do Lipníka a ten šmelc,co mi prodal mu narval do konečníku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...