Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Zrovna tyhle mají původní jen strojek (taky to prodejce píše), zbytek je druhovýroba. Pokud je v takovém stavu chceš...

P.S. Kolega byl rychlejší...  :)

Upraveno uživatelem colommbo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem díky, nakonec jsem pořídil tyhle :

 

https://aukro.cz/prim-sport-1-6949249150

Koukám na to v mobilu, ale pokud vidím dobře, tak jsis pořídil původní model hodinek Prim Sport I.

Jsou krásné. Pokud ale uvažuješ o hodinkách na denní nošení, pořiď si tento model v nerezovém pouzdru. Buď z Eltonu, nebo z jiného alternativního zdroje. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z této fotky nelze moc soudit, blbé světlo. Taky se mi na tom něco nezdá. Je to určitě originál ciferník z Eltonu o tom žádná. Jde o to, jestli je barva a tisk z šedesátých a začátku sedmdesátých let minulého století. Chybí mi u toho ciferníku u barvy nádech champange a tloušťka písma se mi zdá také o něco silnější. Zachovalost k celým hodinkám je podezřele dobrá, možná to bude renovační novodobý ciferník. Je to pouze můj názor a nemusí to být pravda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no no, o TOPu tam není ani zmínka, jsou v cekem slušným stavu, nicméně korunka a sklo jsou podle mě fíky (na to sklo ale  upozorňuje). Zajímavá je  luneta, je to první verze s jiným fontem některých číslic, než pozdější výroba, dávala se na první dvojky, na Humberta ale možná zkraje 80. let taky.

Bed

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...