Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Já vydržím hodně, ale jak ze mě někdo začne dělat (!) a ojebe mě o kačky, tak se neznám. A má štěstí fešák,že to stihl vyrovnat, zítra jedem s borcama kolem Lipníka tam i zpátky.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to slušně řečeno darebak.ja jsem mu chtěl vratit hodinky právě do 14 dnů bez udání důvodu.a co myslite,že se stalo -nic.je zajímavé,že se na to následně u někoho jiného odvolával.Mně poslal úplně jiné hodinky.tankistu z lipniku rozhodně NE!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to slušně řečeno darebak.ja jsem mu chtěl vratit hodinky právě do 14 dnů bez udání důvodu.a co myslite,že se stalo -nic.je zajímavé,že se na to následně u někoho jiného odvolával.Mně poslal úplně jiné hodinky.tankistu z lipniku rozhodně NE!!!

Se mnou si taky myslel,že vy-ebe jak s ostatníma, ale se spletl. Asi byl zvyklej, hoši,že sklopíte, hlavy a on se bude na Vás pakovat. 

A za další ten jeho nick.

Když jsem po převratě začal lítat,byla morální povinnost znát historii 2.války, hlavně co se týkalo účasti našich pilotů a vojáků ve Francii, v Africe, v RAF, v RA, našich vojáků v domácím odboju nebo v 1.čs samostatné brigádě v Rusku. Já chovám k těmto lidem, kteří za nás bojovali hlubokou úctu, některý jsem znal osobně  a z takovýho zpupnýho a namistrovanýho šmejda, kterej se na veřejnosti prezentuje příjmením německýho tankisty,kterej plenil Evropu a zabíjel lidi od Francie k Moskvě je mě na blití. Takovej člověk musí mít v hlavě nas..... 

Asi tak. Omlouvám se za zábor místa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pamatuju dobu po převratě, nebyl letecký den,kde by na čestných místech neseděli dědouškové, pan Faitll, pan Mrázek, Emilek a další moji hrdinové.Chodili jsme za nima na kus řeči,potřepat, si pravicí. Pro mě to byl vždycky životní zážitek, držet v ruce ruku někoho, jenž držel ten kroužek na kniplu Spita nebo Hurry a vidět palec, kterej odpaloval zbraně.

A proto mě furt hlava nebere, že se u nás najde nekdo takové s takovým nickem.U mě on plive na památku lidí, co se zasloužili o to,že nejsme otroci fátrlendu,no,že tady vůbec jsme.

A to už bude vše

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Někdy loni (předloni?) se na Aukru prodaly za asi 70tis.Kč (Kup teď.) K takovým případům ale dochází maximálně jednou za deset let.  :whistling:

Na tu aukci si dobře pamatuji.

Byla tam cena "KUP TEĎ" za 75.000,- CZK.

Orlíky byly jako kompletka v super stavu (hodinky s páskem, prodlužovací díl pásku, krabička, papíry... ).

Vše to bylo až moc podezřelé!!!!    :boxing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...