Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

 

 

Maldo, kurva, kde vůbec bereš tu odvahu něco tady ještě glosovat. Krátká rešerše Tvých aktivit na Aukru mi docela zdvihla kufr. Ty seš fakt vodpad.

 

Jenom doplním.Tady děláš haura, a na Aukru prodáváš fejky. Moc pěkný číselníček, co Ty na to?

 

https://aukro.cz/cifernik-prim-sport-1-reminek-6940588454

 

rok stará záležitost, mel jsem par těchto veci koupenych pro sebe, prestalo mi to delat radost, dal sjem do prodeje, neuvadim, ze je to original, píšu, že je nový pro prim sport

Ten vodpad mi celkem vadí, protože fakt těch místních členů, co to prodávali, prodávají nebo mají je fakt hodně, holt jsem to schytal já. Ale neuvádím to jako originál a píšu, že se jedná o nové díly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rok stará záležitost, mel jsem par těchto veci koupenych pro sebe, prestalo mi to delat radost, dal sjem do prodeje, neuvadim, ze je to original, píšu, že je nový pro prim sport

Ten vodpad mi celkem vadí, protože fakt těch místních členů, co to prodávali, prodávají nebo mají je fakt hodně, holt jsem to schytal já. Ale neuvádím to jako originál a píšu, že se jedná o nové díly.

No tvl... takže pokud budu prodávat primky, tak jsem povinen uvádět, že se jedná o originál? A když to v popisu neuvedu a napíšu tam třeba "Ciferník pro Prim sport I" tak je to automaticky alibi pro prodej fejků? A jak by se to mělo dělat třeba s dražšími hodinkami, má se tam napsat, že se jedná jako o originál Rolex.. nebo nemusí?

To je nějaký sen ne? Jdu se štípnout.

 

 

Upraveno uživatelem p3k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tvl... takže pokud budu prodávat primky, tak jsem povinen uvádět, že se jedná o originál? A když to v popisu neuvedu a napíšu tam třeba "Ciferník pro Prim sport I" tak je to automaticky alibi pro prodej fejků? A jak by se to mělo dělat třeba s dražšími hodinkami, má se tam napsat, že se jedná jako o originál Rolex.. nebo nemusí?

To je nějaký sen ne? Jdu se štípnout.

 

 

Tohle je rok starý, když to teď čtu, je to divny. Pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aby nedošlo k mýlce, fejkař je MaldaCZE. Je tu ještě jeden člen s nickem Malda a ten s tím nemá nic společnýho

 

Tímto se Maldovi omlouvám, a budu už vždy k označení fejkaře používat MaldaCZE. No, asi to moc dlouho nebudu potřebovat.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tohle nemám rád, když chce někdo záměrně ochcat druhého. Jsem stará konzerva.

Jsem sběratel všeho možného, jsem kšeftař, rád i vydělám, rád smlouvám, i dvacka usmlouvaná potěší víc než darovaná. :)

Rád něco koupím a za rok, za 5 let prodám s výdělkem, ale chytrolíny nemusím.

A v neposlední řadě se ráno můžu klidně učesat před zrcadlem. Myslim, že tady s tim nic nikdo nenadělá, je to

o člověku a žádný ban, ani napomenutí ho nezmění. Škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusím lehce změnit téma. Nejsem primkař, ale nějakou dobu po nich už pokukuju. Zajímal by mě váš názor na prosteprim.cz.

 

Vidím, že jsou dražší, než se dají pěkné Primky ulovit v běžné inzerci, ale protože garantují jakštakš přesnost (rád bych je svátečně ponosil, ale nechci, aby dělaly 5 minut za den) a honosí se zárukou, tak mě pár stovek nevytrhne. Má s nimi někdo zkušenost? Nemají nějaké úplné skládačky? Nebo je jiný důvod, proč u nich ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusím lehce změnit téma. Nejsem primkař, ale nějakou dobu po nich už pokukuju. Zajímal by mě váš názor na prosteprim.cz.

 

Vidím, že jsou dražší, než se dají pěkné Primky ulovit v běžné inzerci, ale protože garantují jakštakš přesnost (rád bych je svátečně ponosil, ale nechci, aby dělaly 5 minut za den) a honosí se zárukou, tak mě pár stovek nevytrhne. Má s nimi někdo zkušenost? Nemají nějaké úplné skládačky? Nebo je jiný důvod, proč u nich ne?

Nejsou drazsi.Jsou predrazene!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...