Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

 

Už přesně si to nepamatuji, ale něco byla moje chyba a znatkovitost a mezitím jsem měl mail od kupujícího, který házel na všechny aukce a chtěl nejake zrušit, něco se podařilo. Jednu pak normálně koupil. Přitom jsem i trochu omylem stopl jiné. Trochu už v tom tapu, je to dlouho, ale částečně tam byla i moje chyba.Neomlouvam se tím, jen konstatuji. Nebyl jsem z toho veselý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tato odpověď je i pro mne silná káva,abys v tom tvém zmatku nastoupil vždy do správného dopravního prostředku správným směrem, když más problem s tak jednoduchým ovládáním a abys nezapomnel vždy, kam ze to vlastně jedes!!

Upraveno uživatelem kerob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehodnotím nijak krok ohledně smáznutí MaldaCZE, protože mi to nepřísluší, ovšem pro dokreslení situace z mé strany uvedu následující. Založil jsem před 14 dny téma ohledně nákupu Primek (opravdu se v nich vůbec nevyznám), ostatní uživatelé radili, MaldaCZE se ozval přes zprávu se soukromou inzercí a odkazem na Diplomaty. Jelikož se v tom nevyznám, zneužil jsem služeb Jeronima s žádostí o konzultaci. Jerimo měl dojem, že korunka je měněná. S tím jsem oslovil MaldaCZE, který na to reagoval s tím, že by to mělo být origo, pak že se v tom vlastně nevyzná a že to nepozná a nakonec že on s tím nic nedělal a neměnil to nakonec přestal raději reagovat. Pokud čtu, že ten člověk v Primkách nějakou dobu jede, přijde to mě minimálně podezřelé, ale jak jsem psal: nehodnotím, v Primkách se nevyznám, jen sděluji svůj zážitek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo. Když to tak vidím, je mi i trochu líto všech těch začínajících nadšených primkařů, kteří si rozbijí hubu hned ze začátku na nějakém takovém hajzlovi, jako je pan Szkandera. Pohled na jeho další kousky je taky k zblití. Já mu dám, sběratelské kousky ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obavam se,ze začátečník nema šanci ani něco tušit. Nebýt zdejsich členů a jejich trpělivosti pri neustálých dotazech,tak mam igeny v nerezu z polska. A to uplne blby nejsem,teda doufám.:-) Proste by me nenapadlo,ze takove hodinky se kopírují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je to tak, bratři Poláci s šikmačema už v tom jedou nějakou dobu a par debilů z Čech si z toho udělalo živnost.Nejhorší jsou ti, co to sakra vědí jaký výrobek prodávají a mlží a mlží a někteří rovnou vědomě lžou.Je třeba nejenom tady zveřejňovat jejich jména/Nicky ale bylo by vhodné i s nima podle toho zacházet.Po minulém výprasku Maldy tady už vesele vrká na Chronomagu, jako by se nechumelilo.Tady by se toto jemu a podobným nemělo zapomenout a pokud v tom zase pojedou, o to více !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviděl bych to tak zle. Lidi nejsou blbý a většinou si to kupujou s tím, že vědí o co se jedná.  

Tak teď jsi mě pobavil. Takže tady ty sračky z inzerce sem dáváme úplně zbytečně, páč lidi si to většinou  kupujou s tím, že vědí o co se jedná. Jo je tady vlákno založený jedním nešťasníkem, co v dobré víře nakoupil fejků a pak se tady divil....Stenly, vidíš dobře i na dálku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komplet Polské Diplomat a Sport jdou poznat dobře a i začátečník by to po nastudování a užití selského rozumu měl poznat. Problém nastává ve chvíli, kdy se ty polské a parexácké díly začnou křížit s originálem. Takové ty raritní hodinky, jako je sjezd ksč, důl, myslivec ......jsem dávno vzdal a už to ani nesleduji. Nikdy by mě nenapadlo to kupovat, protože od počítače nejde poznat, jestli to tam někdo dotisknul a nebo je to originál. Prvně jsem prodal všechny raritní hodinky dokud to mělo aspoň nějakou hodnotu a záhy jsem prodal ten zbytek. Ještě fejknou Orlíky a je komplet vymalováno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komplet Polské Diplomat a Sport jdou poznat dobře a i začátečník by to po nastudování a užití selského rozumu měl poznat. Problém nastává ve chvíli, kdy se ty polské a parexácké díly začnou křížit s originálem. Takové ty raritní hodinky, jako je sjezd ksč, důl, myslivec ......jsem dávno vzdal a už to ani nesleduji. Nikdy by mě nenapadlo to kupovat, protože od počítače nejde poznat, jestli to tam někdo dotisknul a nebo je to originál. Prvně jsem prodal všechny raritní hodinky dokud to mělo aspoň nějakou hodnotu a záhy jsem prodal ten zbytek. Ještě fejknou Orlíky a je komplet vymalováno.

Celé je to mnohem jednodušší.Prodávat fejky se nesmí.Veškeré debaty jsou zbytečné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...