Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Jasně že jdou dobře poznat, ale až tehdy, když víš, na co se máš dívat a né, když si v dobré víře deš pořídit první drahý Primky. Vidíš dobře na dálku?

Předpokládám, že když si jdeš něco koupit, tak si to napíšeš do vyhledávače. Vyflusne ti to jedny pěkné sporty za 12 tisíc a jedny pěkné sporty za 4500kč. Pak je jasný, že něco nehraje a na trhu je druhovýroba. Jak se říká, důvěřuj ale prověřuj. Takto je to naprosto se vším, ne jenom Primkama. Kdo má všech pět pohromadě, nenaletí. Vzdělání v tom nehraje roli:) Když si uvědomím, jakej já jsem strojař, tak se bojím chodit k doktorovi:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo má všech pět pohromadě nenaletí? No tak to teda nevím. Sám bych v PRIM určitě bez tohoto fóra naletěl. Možná jich fakt pět pohromadě nemám, ale idiot asi taky nejsem. Co když mi google vyhodí fejkové primky za 15k a já je prostě jenom chci koupit taťkovi na narozeniny, protože vím, že kdysi taky jedny měl? Jak to poznám? Sorry, ale fejk je hnus a říkat, že na to laik nenaletí a takovým způsobem to ještě zlehčovat mi jde proti srsti. O to více si cením toho, že alespoň tady se to určitým způsobem hlídá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsme si asi nerozuměli, nic nezlehčuji. Nechtěl jsem se nikoho dotknout, ale přijít na to, že jsou na trhu padělky musí vidět i slepej. Stačí na s bazaru napsat Prim Sport I a vyflusne to jak original tak padělek. Přitom u originálu lidé píší, že to není žádný padělek a naopak u padělku nepíší raději nic:) No a máš pravdu, že toto forum je naprosto skvělý zdroj informací k dalšímu dohledání o co vlastně běží. Nehledě na to, že se tu člověk může zeptat a nikdo ho nepošle k šípku. 

Upraveno uživatelem stenly
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aniž bych chtěl nějak obhajovat, nebo propagovat něco nelegálního, tedy fejkový hodinky, pořád nechápu, proč mají někteří trauma z toho, že by to, nedej bůh,v blažené nevědomosti koupili, když se jim to evidentně líbí a chtěli by to nosit. Jinak řečeno, kdyby nevěděli, že je to plagiát, tak by to pyšně a s láskou nosili a byli by spokojeni, jakmile se jim otevřou oči, tak se jim najednou zhroutí svět a ten samej krám, je najednou pálí na ruce, evidentně je to tedy jenom v hlavě, ty hodinky s tím nijak nesouvisí. Tady musím trochu souhlasit se stenlym, jestli chce někdo hodinky sbírat, musí mít nejprve znalosti, tedy studovat a pak teprve kupovat, obráceně to jde blbě, ale jde to evidentně taky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s financem, většina osizenych nechtějí ani být sběrateli ale chtějí být jen IN a trendy, byť s PS I nebo Diplomaty.A někteří naši kolegové z chronomagu jim bezostyšně podstrkují vědomě fejky bez upozornění.Nekteri by si ho možná i tak koupili aby byli IN ale netrápil by je pocit podvedení!

Upraveno uživatelem kerob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady přeci nejde o to,zda se fejky podstrkuji bez nebo s upozornenim.Veškeré debaty co je jeste ok jsou opravdu zbytečné.prodavat fejky,napodobeniny,plagiaty,...je trestné!!ospravedlnovat prodej fejku tím,že napíšu že to není originál je mimo.nic se tím neřeší.tyto debaty opravdu nemají smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta debata ve finále není o tom, jestli je, nebo není v pořádku prodávat plagiáty, to asi i absolutnímu laikovi bude jasné, že to správně není. Mě spíš, filozoficky vzato, víc zajímá ta posloupnost, tedy motivace k nákupu, která volně přejde v nákup svépomocí, potom je radost, jak jsem koupil krásné, vysněné hodinky, následně ověřování, co jsem to vlastně koupil a jestli dobře, končící hned nasráním, jak je svět špatnej a zlej. To, že jsem sám debil, si nepřipustím ani náhodou, lidi nechtějí v dnešní době nechat odpovědnost na sobě, vinu je třeba hledat vždycky jinde, to dá rozum. A jestli že bych, jako hejl, vynechal jenom to fázi pátrání, bylo by mi fajn.

Jinak souhlasím, že pokud chce být někdo členem týhle komunity, měl by přijmout určitou odpovědnost, závazek, že s tím je spojenej nějakej model chování i za dveřma, navíc, když dneska, v tom virtuálním světě, v podstatě žádný dveře nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepřekrucuj to, nikdo netvrdí, že kupující nemá všech pět pohromadě, ale že by měl taky mít nějakou odpovědnost za to, co dělá. A samozřejmě chápu, že někdo koupí něco v souladu s tvrzením prodávajícícho, který ho může uvést v omyl, nebo vědomě podvést, no ale tak se musí sakra bránit, ty lidi nejsou anonymní a možností je dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netvrdím, že mám pohromadě všech pět, spíš tak čtyři a půl, možná čtyři a třičtvrtě, myslím však, že naletět dokážu taky. Stalo se mi to už dvakrát ne s Primkami, ale ani u těch to nedokážu vyloučit, opravdu expert na hodinky/Primky nejsem a s velkou pravděpodobností ani nikdy nebudu. Což mi nebrání, abych si semtam nějaký hezký nepořídil. Jak už je tu však psáno, hlavní odpovědnost si nesu sám.  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsme si asi nerozuměli, nic nezlehčuji. Nechtěl jsem se nikoho dotknout, ale přijít na to, že jsou na trhu padělky musí vidět i slepej. Stačí na s bazaru napsat Prim Sport I a vyflusne to jak original tak padělek. Přitom u originálu lidé píší, že to není žádný padělek a naopak u padělku nepíší raději nic:) No a máš pravdu, že toto forum je naprosto skvělý zdroj informací k dalšímu dohledání o co vlastně běží. Nehledě na to, že se tu člověk může zeptat a nikdo ho nepošle k šípku. 

A jak to ten slepej zjistí? Oklepe je hůlkou nebo je očmuchá jeho vodící pes na monitoru?  Jak zjistí člověk, kterej neprodělal čtení místních vláken, jak zjistí člověk, kterej o chronomagu vůbec neví, ale má rád Primky a chce si nejaký koupit, že to není nejaké falzifikát? Stenly, jak daleko vidíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže i místní vlákna v této problematice jsou už dost nepřehledná a neucelená. Sám když něco hledám, tak mám problém to najít nebo to nenajdu vůbec. 

 

Co čtu tak různě na FB a podobně, tak začíná převládat názor, že zbastlené Primky, polofejky a fejky jsou vlastně v pohodě a fajn. Když se veřejně ozveš, byť na sociální síti, tak dostaneš po prstech a to ne zrovna slušně. Hranice vnímání co je už skládačka a co ještě ne se posunuje ve prospěch šméček a lidí co s tím obchodují. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netvrdím, že mám pohromadě všech pět, spíš tak čtyři a půl, možná čtyři a třičtvrtě, myslím však, že naletět dokážu taky. Stalo se mi to už dvakrát ne s Primkami, ale ani u těch to nedokážu vyloučit, opravdu expert na hodinky/Primky nejsem a s velkou pravděpodobností ani nikdy nebudu. Což mi nebrání, abych si semtam nějaký hezký nepořídil. Jak už je tu však psáno, hlavní odpovědnost si nesu sám.  :whistling:

Opravdu na Primky expert nebudeš. Ale je vidět, že výsluha, kterou ti  platí daňoví poplatníci za buzeraci lidí  je nemalá,  a přeju ti, aby tě v hodinkách ojebalo co nejvíc lidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, posunuje se to, a to jen a pouze proto, že to lidi kupujou. Lidi dnes koupí všechno.

Kdyby to nekupovali, nikdo jim to nebude nabízet. Ale poptávka roste, a tak roste i nabídka.

Už dávno jsem tu říkal, že to bude časem jako s veterány. Dnes koupíte veterána, na kterém není původní nic, někdy ani motor. A stejně to lidi nadšeně kupují za stále větší rance. Chtivost je prostě silnější. A když nejde koupit původní originál, vezmou i kopii.

Takže ať si každý kupuje co chce. Jeho věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, posunuje se to, a to jen a pouze proto, že to lidi kupujou. Lidi dnes koupí všechno.

Kdyby to nekupovali, nikdo jim to nebude nabízet. Ale poptávka roste, a tak roste i nabídka.

Už dávno jsem tu říkal, že to bude časem jako s veterány. Dnes koupíte veterána, na kterém není původní nic, někdy ani motor. A stejně to lidi nadšeně kupují za stále větší rance. Chtivost je prostě silnější. A když nejde koupit původní originál, vezmou i kopii.

Takže ať si každý kupuje co chce. Jeho věc.

Karlos,nezlob se,ale to je totální alibismus-"ať si každý kupuje co chce".potřeboval bych někoho pichnout mezi žebra,vyvolam poptavku a najdu někoho kdo to udělá.v poho,ať si každý dělá co chce.omyl,jsou tu naštěstí zákony a ty říkají,že se něco nesmí.nesmí se pichat mezi žebra a taky prodávat fejky.už jsi v tom udělejte jasno.stále tady schvalujete a podporujete kriminální činy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeronimo: A právě, co čteš tak různě, se snažím uvádět věci jak mají být. Jak tady, tak na FB, i na Aukru se mě podařilo zrušit pár šmejdů, ale nastoupili jiní, na Bazošu, na Sbazaaru to sleduju a nakonec i u pana Hovorky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...