Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Vojta: Nechápu tvůj příklad a přijde mi divný. Když mají lidi o něco zájem, tak se najdou jiný lidi, co jim to nabídnou. Tak to prostě je a tak to bude. Říkat si tomu můžeš jak chceš.

Nic nepodporuju ani neschvaluju, jen píšu jak to je.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, tak to  bohužel dneska je. Chceš kupovat starý hodinky, musíš to mít naštudovaný. Hodně naštudovaný. Takle sem začal s kupováním já, studium cen a tohodle Chronomagu. Ale s kupováním pro svoju velkou radost, že se mi podařilo koupit kousek, do kterýho jsem se zrovna zamiloval  :) Nikdy ne na kšeft. Však do dnešního dne jsem žádný nebuchl  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak to ten slepej zjistí? Oklepe je hůlkou nebo je očmuchá jeho vodící pes na monitoru?  Jak zjistí člověk, kterej neprodělal čtení místních vláken, jak zjistí člověk, kterej o chronomagu vůbec neví, ale má rád Primky a chce si nejaký koupit, že to není nejaké falzifikát? Stenly, jak daleko vidíš?

Ne každý si musí rozumět. Slušně řečeno: vlez mi na hrb (jsi otravnější než moucha:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeronimo: A právě, co čteš tak různě, se snažím uvádět věci jak mají být. Jak tady, tak na FB, i na Aukru se mě podařilo zrušit pár šmejdů, ale nastoupili jiní, na Bazošu, na Sbazaaru to sleduju a nakonec i u pana Hovorky. :)

Ano, je to vidět, potkávám tě docela často. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne každý si musí rozumět. Slušně řečeno: vlez mi na hrb (jsi otravnější než moucha:))

Jéžiš, tak sorry, sem nevěděl, že máš problém s páteřó. Se to menuje skolióza ne? A jinak vidíš dobře? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, tak to bohužel dneska je. Chceš kupovat starý hodinky, musíš to mít naštudovaný. Hodně naštudovaný. Takle sem začal s kupováním já, studium cen a tohodle Chronomagu. Ale s kupováním pro svoju velkou radost, že se mi podařilo koupit kousek, do kterýho jsem se zrovna zamiloval :) Nikdy ne na kšeft. Však do dnešního dne jsem žádný nebuchl :)

Kdyby nebyly fejky,nemusíš tolik študovat,jednoduché.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vojta: Nechápu tvůj příklad a přijde mi divný. Když mají lidi o něco zájem, tak se najdou jiný lidi, co jim to nabídnou. Tak to prostě je a tak to bude. Říkat si tomu můžeš jak chceš.

Nic nepodporuju ani neschvaluju, jen píšu jak to je.

Ten příklad je ale právě o tom.nemůžeš dávat lidem něco co se nesmí,jenom proto,že o to mají zájem.něco se může a něco ne.a fejky se nemůžou,ikdyby je někdo stokrát chtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu na Primky expert nebudeš. Ale je vidět, že výsluha, kterou ti  platí daňoví poplatníci za buzeraci lidí  je nemalá,  a přeju ti, aby tě v hodinkách ojebalo co nejvíc lidí.

Daftro, ty jsi vopravdu frajer! V Primkách se možná vyznáš, jinak si však nevidíš ani na špičku nosu natožpak do huby... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě. Kbyby......Seš mladej člověk,student toužící po pěkných Primkách. Chodíš sbírat jabka kolem silnice, vozíš je do výkupu, záda vohlý jak luk. Neco vyděláš, tak hurá na Aukro, koupíš pěkný Primky, dáš je sem na pochlapení se a každej tí na ně plive  :crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daftro, ty jsi vopravdu frajer! V Primkách se možná vyznáš, jinak si však nevidíš ani na špičku nosu natožpak do huby... 

Možná by si měl změnit obrázek a dát si tam brouka Pytlíka ! Ten taky vše ví, zná a byl tady na světě už aspoň 3x .

Profik v Prim, psát umí dvěma jazyky v jedné větě, elektřinu zapojí pod proudem a už dělá i doktora, jen se musí hravě doučit Latinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná by si měl změnit obrázek a dát si tam brouka Pytlíka ! Ten taky vše ví, zná a byl tady na světě už aspoň 3x .

Profik v Prim, psát umí dvěma jazyky v jedné větě, elektřinu zapojí pod proudem a už dělá i doktora, jen se musí hravě doučit Latinu.

Kemo, to není obrázek,  to je kus mého mládí a vůbec se o něho neotírej, když nevíš co to je. A brouk Pytlík? Všecko ví,všecko zná,všude byl 2x ,akorát v prdeli zapomněl zůstat, stejně jako ty, chytráku.

PS: kdyby někoho zajímal můj obrázek, vysvětlím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daftro, ty jsi vopravdu frajer! V Primkách se možná vyznáš, jinak si však nevidíš ani na špičku nosu natožpak do huby... 

Takových jak seš ty mám půl rodiny. Z Leninky,z  Bartošky, z Bratislavské ,ze Zastávky.Tak se rači dívej do své huby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daftra: Tobě musel někdo v životě opravdu hodně ublížit, nevěřím, že jsi takovej od narození. Nežije se s tím asi lehce, ale není to můj problém. A přát ti, narozdíl od tebe, nebudu radši vůbec nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...