Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Hmm, já už jsem toho slyšel dost, ale vše spíš jedna paní povídala. Mě osobě iritoval marketing ve smyslu prodeje hodinek s konkrétním rokem výroby kdy toto nebylo nijak možné prokázat a myslím, že už s tímto skončili. Pak dávání Primkám připitomělé názvy, ale budiž, pár takových je zažito. Ovšem toto mi přijde velmi krátkozraké a za čárou. Všechno se nepovede pokaždé na jedničku, staré hodinky dovedou být záludné. Tohle mi nepřijde jako nevědomá nedbalost, ale jako čistý úmysl.  Práci kterou deklaruji a za kterou dostanu zaplaceno bych měl přece udělat ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čím větší hujdy, tím to musí mít zajímavější název aby se to prodalo. Jako by nestačilo napsat v jedný větě Prim a Rolex. Taky dobrá chylárna

Apropo servis, poslední dobou tragedie a dělá to kdejakej neumětel i bez živnostenskýho listu. Včera to řídilo UAZ a dneska si hraje na hodináře. Anebo si koupí hodinářství  pak ho sere, že tam chodí lidi, tak jim neodpovídá ani na maily.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, toho je: Prim Bublina, Černá labuť, Cihlička, Číslovka, Čtverec, Čtvereček, Favorit, Industry, Jang, Jezero, Káva, Kramel, Klasik, Klenot, Klenot hnědý, Kompas, Kraslice, Lady, Lesk, Les, Linka, Lístek, Mini, Noblesa, Numero, Numero zlacené, Oheň, Panenka, Paprsek, Polibek, Perleť, Pomeranč, Proužek, Puntík, Řím, Rolex, Síťovka, Slunce, Srdíčka, Studánka, Švýcarsko, Technik, Věnec, Vroubek, Záře, Zebra, Želva, Zlatonka. 

V polovině výčtu toho všeho jsem si vzpomněl na báseň Egona Bondiho jeho Zbytky eposu. Snad to nebude velký OT. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Dr. PP napsal:

Zdravím, co si myslíte o tehle: https://aukro.cz/prim-sport-i-100-originalni-pekny-stav-6966987207
Je to Polsko?

Odesláno z mého MAR-LX1A pomocí Tapatalk
 

Jsou v pohodě až na sklíčko, které není původní a není armovací. Prodávající se o tom v inzerci nezmiňuje, uvádí 100% původní stav. 

před 8 hodinami, Rodkopf napsal:

To jsou ty Cifry Skoda, IGEN oranzove, cerne diplo apod? 

Ano je toho plné Aukro i Facebook. 

 

03dc7e54-9230-459d-a190-198dc475af0c.jpg

3d70d921-9408-40be-aabd-9c8518a5235c.jpg

84fbec2b-be71-4028-a911-a38dbad593fd.jpg

b4624c2c-fdd6-440b-b37a-395712e5d77a_result.jpg

d1e935dc-ba5a-4ac3-9d02-981d820a70df_result.jpg

e0938913-8fd7-499c-8446-db76cfdc9aa8_result.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky dobrý: https://ostatni.bazos.cz/inzerat/119894860/hodinky-prim-diplomat-black-dial-683.php

Nabízím k prodeji vzácné hodinky Prim Diplomat, s černým cifernikem. Jedna se o limitovananou edici která vyšla pouze ve 100kusech. Tento model je pozlacený 14ct zlatem na zakázku dělaný u renomované firmy. Hodinky jsou ve 100% stavu

119894860.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Dr. PP napsal:

Zdravím, co si myslíte o tehle: https://aukro.cz/prim-sport-i-100-originalni-pekny-stav-6966987207
Je to Polsko?

Odesláno z mého MAR-LX1A pomocí Tapatalk
 

Je to přesně tak jak říká Jarda. Jen doplním, že jsou to hodinky ze začátku výroby. Ciferník lesklý celonamočený, ručky bombírované, korunka bez krčku, řemen původní z PSII. Někdo se v těch hodinách vrtal. Je to vidět na lunetě a ručkách. Pouzdro je ostré a solidní. Škoda že to tam prodejce nedal před rokem mohl dostat možná i jednou tolik:)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaký hajzl zneužívá fotografie pirátsky stažené z antik-hovorka.cz na Sbazaru a jako adresu prodejce uvádí  hovorka.anti@seznam.cz.

JEDNÁ SE O PODVODNÉ JEDNÁNÍ S CÍLEM VZBUDIT DOJEM, ŽE ZBOŽÍ POCHÁZÍ OD MNE.  NENÍ TOMU TAK.

DEJTE SI NA TOHO PODVODNÍKA POZOR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, accutron napsal:

Nějaký hajzl zneužívá fotografie pirátsky stažené z antik-hovorka.cz na Sbazaru a jako adresu prodejce uvádí  hovorka.anti@seznam.cz.

JEDNÁ SE O PODVODNÉ JEDNÁNÍ S CÍLEM VZBUDIT DOJEM, ŽE ZBOŽÍ POCHÁZÍ OD MNE.  NENÍ TOMU TAK.

DEJTE SI NA TOHO PODVODNÍKA POZOR.

To je na žalobu!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...