Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

A další zoufalec si myslí, že koupí Elton Sporty za 3900 na dobírku a pošle mu peníze ....

Ten člověk krade fotky i tady, viz Makosovy bývalý Elton Sporty. A tipnu si, že pár lidí nachytal a ti mu peníze poslali dopředu, nebo dostali na dobírku něco jinýho než čekali. Tak snad to policie posčítá a přehoupne se to způsobenou škodou přes limit trestnýho činu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vypadaj jako originály ... a nejspíš asi i budou. Asi ELTON Šuplík Limited Edition. 

Inu kdo by odolal ......  taky jsem jeden hodil do košíku. Když by to byl fejk,  tak prodejce těma sjezdovejma delegátama ukamenujem.....:o)   

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to poznat neumím. Ale vzhledem k tomu, že se najednou těch číselníků objevuje jako zázrakem celá řada. Beru to jako dotisk na původní číselník.  Prodejce prodává to stejné na Aukru kde to nikdo nekupuje.  Na Antiku to prodá hned, protože tam podělky přece nejsou:) 

https://aukro.cz/ciselnik-prim-15-sjezd-ksc-6967210068

8963.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdysi tu byla debata o fejk nefejk dívám foto - tímto se omlouvám tomu kdo je sem kdysi dal nejsou to moje fotky - jen jsem je měl stažený pro případ že na cifr narazím..... 

prim XV origo.jpg

prim XV padělěk.jpg

PRIM XV porovnání.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 5. 2020 v 12:13, stenly napsal:

Ten padělek má ty plastické indexy nalepené a nebo lisované jako původní? Každopádně rozdíl minimální. Teď už bych to ale poznal, díky Honzo!!!

Já bych s tím hodnocením, že se jedná o padělky počkal. Vyžádal jsem si od prodejce kvalitní foto nabízeného typu číselníku a porovnám to se 100% originálem. Výsledek porovnání zde samozřejmě zveřejním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen mě zajímalo, jak vypadá padělek z druhé strany oproti originálu(jestli je tam patrný prolis a patina). Podle fotek co ukazoval honza.hasič, tak to co prošlo Antikem, vypadá jako originál. Díky za reakci, určitě to bude zajímat vícero lidí. Díky JR_2010 za zastání , nemyslel jsem nic zle:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na levém okraji je fotka originálních hodinek XV. SJEZD  a úplně na pravo číselník, který byl nabízen na AH. Dvě prolínačky uprostřed ukazují porovnání těchto číselníků. Je patrné, že tisková matrice byla totožná a proto se dle mého názoru nejedná o fejk, ale autentickou dobovou výrobu ze 70. let. Prodávající se učil  v 80. letech v Novém Městě nad Metují hodinářem a číselníky dle jeho vyjádření pocházejí od jednoho známého, který je přinesl z Eltonu.  Nemám důvod mu nevěřit.

POR_XV. sjezd_200519-2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, accutron napsal:

Na levém okraji je fotka originálních hodinek XV. SJEZD  a úplně na pravo číselník, který byl nabízen na AH. Dvě prolínačky uprostřed ukazují porovnání těchto číselníků. Je patrné, že tisková matrice byla totožná a proto se dle mého názoru nejedná o fejk, ale autentickou dobovou výrobu ze 70. let. Prodávající se učil  v 80. letech v Novém Městě nad Metují hodinářem a číselníky dle jeho vyjádření pocházejí od jednoho známého, který je přinesl z Eltonu.  Nemám důvod mu nevěřit.

Opět smekám!!!  :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát tím Sjezdovky ztratily své kouzlo - jediné čím byly zajímavé byl limitovaný počet vydaný jednorázově do oběhu specifické skupině osob...akce poskládej si své NOS Sjezdovky z originálních dílů pro mě tento model znehodnotila - ztratil pachuť , která ho kořenila...:unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Jan_Jan_2006 napsal:

Opět smekám!!!  :rolleyes:

před 13 hodinami, Jan_Jan_2006 napsal:

Opět smekám!!!  :rolleyes:

V 17. 5. 2020 v 15:43, stenly napsal:

Jen mě zajímalo, jak vypadá padělek z druhé strany oproti originálu(jestli je tam patrný prolis a patina). Podle fotek co ukazoval honza.hasič, tak to co prošlo Antikem, vypadá jako originál. Díky za reakci, určitě to bude zajímat vícero lidí. Díky JR_2010 za zastání , nemyslel jsem nic zle:)

Foto z druhé strany poslal té

 

před 13 hodinami, Jan_Jan_2006 napsal:

Opět smekám!!!  :rolleyes:

Díky za všechny co to koupili. Jen doufám, že většina z nás nebude za měsíc nabízet "sjezovky" na kšeft. Já je mám do vitrínky a šmytec...:o)   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...