Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

To, že jsou jedny Orlíky z devadesátých let na Aukru ví i sousedovic kokršpaněl, takže zmínka o nich snad nerozbouří tajnůstkářská pravidla místní komunity o nezveřejňování a nekomentování aktuálních inzerátů. Co mne ale opravdu rozchechtalo, je rok uvedený v prvé větě materiálu, který Elton vydal .....

 

Zdraj: Aukro

 

 

prim orlik.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.antik-hovorka.cz/obchod/prim-automatic-ala-letecke-23890.html

Tohle je už taky strašně smutná záležitost :( člověk tam dřív měl alespoň o trochu větší šanci, ale dneska už je to i tam. To obecný přijímání Parexa, že to jako je děsně ok a na normální nošení, to mě upřímě pořádně štve. Pak se děje tohle. 6500 za Adibas hodinky !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V místní inzerci aktuální Traktory. Nechci to tam plevelit, ale Stanley tam má krásný kousek.
Je to jen můj názor, ale takhle vidím důstojné pokračování na odkazu předků, nejen oprašovat vintážky, ale vzít to nejlepší a ještě to zdokonalit.
(ne namontováním náhradních dílů z dálného Východu ani blízkého Severu).
Fakt, radost pohledět a škoda nevystavit ;o)

(plevel tam bují - Rozjela se tam diskuse nad optickým klamem u difuzního stínu vrženého trojúhelníkovým předmětem, zde ručičkami ;o)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji pánové:notworthy: Můj obdiv směřuje k pokusné dílně Eltonu z 65 roku. Měl jsem v ruce jejich práci a musím konstatovat, že to dělal velice šikovný člověk. Hlavně vnitřek původních Orlíků je udělaný s obrovským fištrónem. Byl to pro mě zážitek, rozebrat původní Orlíky do šroubku a číst ten technologický rukopis té doby(škoda že se o to nemůžu podělit). Díky ti za to Maňťáku:notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...