Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Na Aukru jsem narazil na Sporty. Ne že bych je chtěl koupit. Prodejce se kasá, jak je vše originální, ale ten cifr mi přijde nějaký divný. Někdo znalý může posoudit. Je to jen ze zajímavosti. Děkuji

https://aukro.cz/exkluzivni-vintage-naramkove-hodinky-prim-sport-original-6972114261

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou určitě ok. Luneta je taky origo, jen si myslím, že luneta s lomenou 3 není původní. Tyto lunety byly na začátku výroby PS2.1 a tyto zelené a oranžové byly myslím až později. Je to ale jen takový detail, který nemá na cenu vliv. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Vomi napsal:

Jsou určitě ok. Luneta je taky origo, jen si myslím, že luneta s lomenou 3 není původní. Tyto lunety byly na začátku výroby PS2.1 a tyto zelené a oranžové byly myslím až později. Je to ale jen takový detail, který nemá na cenu vliv. 

Já si myslím, že tam je použita luneta ze starých zásob pro SP2.1 - tato luneta je celkem vzácná... cca rok dozadu šla samotná luneta v hezkém stavu na aukru za tuším 1100-1200. Tedy toto spíše zvedá cenu hodinek. Jsem zvědav jak drahé budou celé hodinky. Škoda, že už je použit strojek 68.4 - občas na zelených a oranžových býval i 68.3 a co si budeme povídat ten je o hodně hezčí...

Upraveno uživatelem LordSpar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, papun napsal:

Na Aukru jsem narazil na Sporty. Ne že bych je chtěl koupit. Prodejce se kasá, jak je vše originální, ale ten cifr mi přijde nějaký divný. Někdo znalý může posoudit. Je to jen ze zajímavosti. Děkuji

https://aukro.cz/exkluzivni-vintage-naramkove-hodinky-prim-sport-original-6972114261

Jinak připomínám - když se dává něco do diskuze, tak k tomu přidejte fotku, na Aukru po čase zmizí a další pokolení nebude vědět, o čem to tu vlastně diskutujeme.

bc07651f-9223-4750-b1e0-1eda221fb7ac.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, Honza.manta napsal:

Jo a luneta je z prvních modelů PS2 s lomenou trojkou.

 

P1100303.jpg

Krásná kolekce - ještě jsem neviděl takto "rozpité" číslice na lunetách PS2.1 - na těch cca třiceti co mám já jsou naprosto ostrá 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

luneta vypadá jako originál stará (plast u číslic je jakoby vytavenej) a hodinky taky vypadaj origoška. Jen stroj by asi měl být 68.3 ne 68.4. Zajímalo by mě na kolika penězích aukce skončí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, honza.hasic napsal:

luneta vypadá jako originál stará (plast u číslic je jakoby vytavenej) a hodinky taky vypadaj origoška. Jen stroj by asi měl být 68.3 ne 68.4. Zajímalo by mě na kolika penězích aukce skončí. 

68.4 je ok. Dle bible se tyto hodinky vyráběly od roku 1978 a to už byl ve výrobě právě 68.4.  

68.3 byla spíše v první řadě PS2.1 černé, červené, modré 

Naopak tam nepatří ta luneta. Je sice vzácnější, hodnotnější, ale být tam nemá. 

Upraveno uživatelem Vomi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, honza.hasic napsal:

luneta vypadá jako originál stará (plast u číslic je jakoby vytavenej) a hodinky taky vypadaj origoška. Jen stroj by asi měl být 68.3 ne 68.4. Zajímalo by mě na kolika penězích aukce skončí. 

 

před 7 hodinami, Vomi napsal:

68.4 je ok. Dle bible se tyto hodinky vyráběly od roku 1978 a to už byl ve výrobě právě 68.4.  

68.3 byla spíše v první řadě PS2.1 černé, červené, modré 

Naopak tam nepatří ta luneta. Je sice vzácnější, hodnotnější, ale být tam nemá. 

68.4 je tam správně. 68.3 končila právě modelem PS2. - černé, červené a modré - jediné s luminiscencí.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Vomi napsal:

68.4 je ok. Dle bible se tyto hodinky vyráběly od roku 1978 a to už byl ve výrobě právě 68.4.  

68.3 byla spíše v první řadě PS2.1 černé, červené, modré 

Naopak tam nepatří ta luneta. Je sice vzácnější, hodnotnější, ale být tam nemá. 

68.3 končila v roce 76.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Honza.manta napsal:

68.3 končila v roce 76.

 

Přesně tak,právě proto jsem psal, že 68.4 je u těchto hodinek ok. 

Upraveno uživatelem Vomi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak aukce skončila lehce nad 4k - tedy opravdu krásně zaplacené zelenky. Navíc jsem se díval na komentáře prodejce a nekoupil bych je ani náhodou. Fotky upravuje a realita bývá jiná a reklamace pak neřeší...

Jinak já tu mám min dvoje - tuším jedny oranžové a jedny zelené se strojkem 68.3 - mám za to, že na první kousky se dodělala 68.3 - jsem si téměř jist, že nejsou bastlené. Také se na nich ještě používala bombírovaná korunka. Později se přešlo na plochou a ta zůstala až do konce výroby.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodejce jsem oslovil a na férovku přiznal, že jsou zespodu opocený a oloupaný chrom. To se zase musí ocenit že nemlžil a jednal narovinu.

4 tyčky je ale ultramoc moc. Vloni jsem je koupil za 1800 na burze v Olomouci úplně nádherný. A "oranžády" za 500 asi před 5 lety --- ale to paní neděla kloudně co prodává a stroj byl K.O. 

Lidi maj prostě peněz že nevědej co s něma...:o) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouzdro vypocené 😞 Tak to je hnus a mělo by to být patrné z fotek a podle fotek je to top kousek - teď koukám on vůbec nedal fotku ze spodu...

Je hezké, že to přiznal, když jsi se zeptal, ale hádám, že kupující se na toto neptal - proto to tak vyletělo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Žigi napsal:

Takže ty chlupaté ručky nabarvené štětečkem vadí jen mě ? :D

Máš pravdu je na nich nějaký bordel - no to je výhra 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové v automatech jsem mimo - poradíte zda jsou OK? Vážně uvažuji, že bych po nich sáhnul :) Ne že je koupíte!!! 😄

https://www.antik-hovorka.cz/obchod/exkluzivni-prim-automat-nos-24763.html

image.thumb.png.5bc8765822d747b6d3f19e58df86b188.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...