Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Tento inzerát už je tam dlouho a pořád ho točí. Ten stejný "Gash" prodává i spoustu jiných hodinek. Před lety jsem se s ním hádal na FB v Primkařské skupině. Je to týpek cca 20-25. Vykupuje pozůstalosti na kila v krabicích od banánů a pak je na youtubu rozbaluje a hledá Orlíky a Spartaky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Harwey napsal:

aj tu bol chvilu, potom ho Bert vyrazil, urazil sa a este nieco vymyslal 

Tak nějak to pak proběhlo i na tom FB :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Hudson10 napsal:

Špatná korunka a nebombirovane ručky? Pětkošestka tam je, číslo trošku litá.. 

Korunka je vzhledem k číslu na víku správná, bez odsazení. Jak už tu kluci psali, má tam být číselník ES, vložka je duralová ale nová, ručky jsou správné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, LordSpar napsal:

Tento inzerát už je tam dlouho a pořád ho točí. Ten stejný "Gash" prodává i spoustu jiných hodinek. Před lety jsem se s ním hádal na FB v Primkařské skupině. Je to týpek cca 20-25. Vykupuje pozůstalosti na kila v krabicích od banánů a pak je na youtubu rozbaluje a hledá Orlíky a Spartaky...

Pamatuju/vzpomínám si na něho. Prostě youtuber, jakých je dnes jak máku... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, colommbo napsal:

Vždyť to taky nikdo nekoupil (pokud to chápu správně)... 🙂

Jasne, nekoupil. Spis by me zajimalo co se honi tomu prodejci hlavou. Jakoze kdo je pro nej ten hejl na kteryho ceka? Vzdyt jemu to musi bejt taky jasny, to co jsem psal ja. Obzvlast kdyz ho evidentne vetsina fandu Primek zna. Njn, lidi jsou ruzne 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.antik-hovorka.cz/obchod/prim-sport-2-automatic-letecke-cifernik-strojek-luneta-pasek-36872.html

 

“nerezové neoriginální pouzdro není součástí prodeje, ale bude součástí dodávky”

😃😃

Tyhle shity uz jedou i tam?

4CF42A19-15B7-4B88-8A0C-495E6127C1F6.png

Upraveno uživatelem Alex77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Dobrý den, jsem úplný začátečník a chci poprosit o radu. Koupil jsem na ebay od prodávajícího ze Slovenska Prim Diplomat a Sport 2. Ptal jsem se ho na originalitu, odpověděl mi, že hodinky jsou ze sbírky po nějakém hodináři. Můžete se na to prosím podívat a dát mi vědět, co na nich není původní?

EB4870A5-471A-48AF-BA09-77381DF24CE3.png

96C21731-9EE7-46B5-98CE-741FD19BD078.png

E5CDA21B-5988-42F6-9773-87317E139003.png

15C8DD2E-55E7-433F-9EB9-0AC4727F8BB4.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...