Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Děkuji za odpovědi! Zkusil jsem oslovit prodejce a stornovat objednávku. Popis byl klamavý: Fully working without any major signs of wear, keeping time very well, all parts are original - very preserved gold plating, NOS crystal Pardubice, new 18 mm genuine leather strap (I can switch it to golden stainless steel bracelet)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 8. 2021 v 14:55, Honza.manta napsal:

Mně přijde, že na dvanáctce je dost Fuka mezi armovákem a cifrem a navíc je armovák oštípaný na vnějším obvodu. To je taky divný. Já bych do nich nešel.

 

Chyba skládače, je vidět, že nesedí armovák na indexy, nešťastník to zkoušel tolikrát, až poškodil barvu na armováku. Mezera tam může být i tím, že sklo není dolisované, zřejmě ani není z Eltonu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych nabídl tyhle dva kousky za babku v prodejní sekci a zajímalo by mne jestli jsou 'cajk' anebo raději hodit oboje po psovi. 

Pochází z mého Prima období a netroufám si tvrdit, že jsem byl schopen odhalit fejk, prostě se mi jen líbily.. 

Předem díky za konzultaci :). 

IMG_20210807_121036-01-01.jpeg

IMG_20210807_120602-01.jpeg

Upraveno uživatelem Dagoberd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, CharlieTango napsal:

To není pavoučí pouzdro ale klasické, tedy původní, jen mají ty nožky vyfrézovanou horní plochu hodně ven směrem od ciferníku, tak tam vzniká taková ploška :)

jo uz to vidim, takze taky ok

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Svět se zbláznil😃 Tak dalo se to čekat, u věci, která jde tak jednoduše řezat na vodě za pár korun. Třeba to lidem otevře oči a je konec. Jen lituji ty chudáky, co do toho nasypali za poslední rok desítky tisíc korun. A že za poslední rok těch Bruselů bylo požehnaně:) 

11111.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...