Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

před 31 minutami, Jeronimo napsal:

Nemůžu je sem dát, protože jsem se jich před lety zbavil. Např. Elegantů I jsem měl snad 16 ks, II cca totéž. V knize jich tolik není. 

V knize jich tolik není proto, že žádné další "Prim Elegant", než jsou v ní uvedeny, výrobce ve svém archivu neeviduje. Tečka. Skládaček na téma "Prim Elegant" ti nafláká kdejaký šikovný doveda kolik chceš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) Jen kolik bylo verzí s Incablokem. Mám na mysli vytištěno na číselníku: Incabloc a uvnitř stroj s Incablokem, to asi nebude skládačka. Já se rád odkážu na info, že kniha je dle evidence archivu. Každý ať si pak o tom myslí co chce. 

Upraveno uživatelem Jeronimo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych tyto hodinky, kdysi je měl táta, pak jsem je chvilku nosil já než umřely, vím, že jsou tu za trojku na prodej nějaké tmavší nenošené, ale já bych chtěl bílé. 

https://www.sbazar.cz/ondranovisa/detail/45142330-prim-soudek-kal-68-1-12-chrom

Co vy na to?  Neznáte prodejce? Má toho hodně, jen tyhle asi troje, ale tyhle by měly být nejméně jeté a nejhezčí.

Předem díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

No jo Parexo už na Na hůrce končil,  tak jdou jeho modely do ceny...:o) za ty prachy jsem před pár lety koupil pánský "echt goldy" se strojem 010.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...