Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Kdo by měl zájem, nabízím tyto hodinky na aukru: "PRIM 17 jewels- manuální nátah, vzadu magnetické" - vzadu magnet, dají se dát třeba do auta,.atd.

 

- plně funkční, manuální nátah

- 17 Jewels

- na ciferníku dále napsáno AUTO-TIME, ČSSR

- přední sklíčko čisté bez škrábanců

 

 

 

http://aukro.cz/prim...1730209984.html

 

Posted Image

Upraveno uživatelem aCIDfire
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo by měl zájem, nabízím tyto hodinky na aukru: "PRIM 17 jewels- manuální nátah, vzadu magnetické" - vzadu magnet, dají se dát třeba do auta,.atd.

Solidní AUTOHODINY,bývá o ně hezký zájem.jsem zvědavej na kolik to na AUKRU vyletí.Loni jsem je prodal za "kup teď " 1050.-kč.

Bylo mi jich líto,ale za chvilku bych schovával do šuplíků i budíky PRIM :) .Je sice AUKRO okurková sezona,ale dobrý materiál si vždy kupci najdou.Viděl jsem už stejný typ za cenu vyšší jak 2000.- ,ale ty měly na ciferníku dva zkřížené meče(údajně výroba pro armádu) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prim INCABLOC 13999kč na AUKRU

Lidi ja sem barbar,nevíte někdo co je katalog pana Skalického?Jediný co znam tak je zdejší PRIM_katalog.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novinka na aukru, nebo aspoň já jsem si jich dříve nevšiml:

http://aukro.cz/pekn...1728840577.html

 

Na znak s mečem pořádně nevidím,ale podle spodku to bude asi předělávka.Originál mají buď číslo a nebo snad bylo pár bez ničeho(to znamená žádné označení dýnka).Nechci prodejci křivdit,ale to dýnko pochází z vodotěsných automatů PRIM.

Nedavno sem je prodal ještě zbyly fota :)

post-12679-024982300 1311358184.jpg post-12679-035331600 1311358208.jpg

Jo lunetu jsem koupil na AUKRU je to vostuda,ale jiná nebyla :crying_anim:.

edit fota

Upraveno uživatelem nikdo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na znak s mečem pořádně nevidím,ale podle spodku to bude asi předělávka.Originál mají buď číslo a nebo snad bylo pár bez ničeho(to znamená žádné označení dýnka).Nechci prodejci křivdit,ale to dýnko pochází z vodotěsných automatů PRIM.

Nedavno sem je prodal ještě zbyly fota :)

post-12679-024982300 1311358184.jpg post-12679-035331600 1311358208.jpg

Jo lunetu jsem koupil na AUKRU je to vostuda,ale jiná nebyla :crying_anim:.

edit fota

 

Měli byste chlapci trochu sledovat vlákna, jinak se to tu totálně zaseká a i nikdo se v tom už nevyzná, opakujete to co před Vámi jiní pořešili. Sorry za napomínání, ale mně se už vaří PéCé, jak musí načítat ty fotky určené na Bilboardy (oprava: Bigboardy)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prim INCABLOC 13999kč na AUKRU

Lidi ja sem barbar,nevíte někdo co je katalog pana Skalického?Jediný co znam tak je zdejší PRIM_katalog.pdf

 

Podle komentáře z Aukra !!!! NĚCO, CO JSEM NA AUKRU JEŠTĚ NEVIDĚL!!!JEN V KATALOGU PRIM PANA SKALICKÉHO!!! - je vidět , že prodejce ještě nebyl v museu PRIMu v Novém Městě nad Metují.

V museu mají tento číselník v obou variantách - v kal. 66 i v kal.68 (pro méně znalé bez datumovky i s ní).

 

Rozpracovaný katalog primek od Skalise byl nějakou dobu připíchnut na foru primu, ale odkaz už je pryč.

Jsem zvědat, jestli do toho na Aukru nějaký srdcař půjde :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle komentáře z Aukra !!!! NĚCO, CO JSEM NA AUKRU JEŠTĚ NEVIDĚL!!!JEN V KATALOGU PRIM PANA SKALICKÉHO!!! - je vidět , že prodejce ještě nebyl v museu PRIMu v Novém Městě nad Metují.

V museu mají tento číselník v obou variantách - v kal. 66 i v kal.68 (pro méně znalé bez datumovky i s ní).

 

Rozpracovaný katalog primek od Skalise byl nějakou dobu připíchnut na foru primu, ale odkaz už je pryč.

Jsem zvědat, jestli do toho na Aukru nějaký srdcař půjde :D .

 

Taky je to jen pro "Fajšmekry", ale upřímně, hodinky jsou to parádní a já si tady nad nimi jen tak poslintávám, ale ta cena mně dost odrazuje, i když...kdo ví, třeba budu za pár let litovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi ja sem barbar,nevíte někdo co je katalog pana Skalického?Jediný co znam tak je zdejší PRIM_katalog.pdf

 

"Katalog náramkových hodinek PRIM" ve formátu pdf, neboli tzv. "katalog pana Skalického". Autorem je zdejší velevážený člen Skalis. Za což mu patří nehynoucí sláva. :notworthy:

 

A když už jsme u těch katologů Primek vytvořených zdejšími členy, tak je tu také katalog http://photowatches.eu/albums/upload/stanik73/kalibry_PRIM_final.pdf, jehož autorem je další velevážený člen tohoto fóra Stanik73. :notworthy: P.S. Autorem fotografií je pak jeden bývalý zdější člen, který od jisté doby už není velevážený. Ale tom jsou tady dokonce celá vlákna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měli byste chlapci trochu sledovat vlákna, jinak se to tu totálně zaseká a i nikdo se v tom už nevyzná, opakujete to co před Vámi jiní pořešili. Sorry za napomínání, ale mně se už vaří PéCé, jak musí načítat ty fotky určené na Bilboardy (oprava: Bigboardy)

 

Za ty fota omluva,sem zelenáč :) .Napříště je proženu XnViev na 25%.Když mam připojení přes mobilní internet tak takový přepych nedělam.Chápu že 250KB sice neni moc,ale u tisíce fotek to brzdí servr natož komp.

To stanik73 :Dík za odpověď o katalogu a taky za Váš pdf :)

edit hrubka

Upraveno uživatelem nikdo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skončily za 2950,-. Nejvyšší příhoz měl človíček, který předtím vyhrál jednu jedinou aukci. Kdybych byl optimista, tak bych napsal něco o tom, jak jsem rád, že tu máme nového primkaře..... ale protože jsem realista, tak říkám: ty se ještě na Aukru objeví :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skončily za 2950,-. Nejvyšší příhoz měl človíček, který předtím vyhrál jednu jedinou aukci. Kdybych byl optimista, tak bych napsal něco o tom, jak jsem rád, že tu máme nového primkaře..... ale protože jsem realista, tak říkám: ty se ještě na Aukru objeví :-)

 

Já bych řekl, že zrovna tahle prodejkyně patří k těm slušnějším. Spíš bych to viděl na nějakého nováčka, co byl na dovolené v NMnM Posted Image Navíc pokud se podíváte na jeho první koupi, tak musíte uznat, že udělal přímo obří skokPosted Image http://aukro.cz/prim-funkcni-mechanicke-i1700138757.html Upraveno uživatelem atomicsteve
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...