Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Nevíte někdo, co je namontováno tady za strojovnu?

 

Foto Nirmalita (Aukro)

 

Pardón, foto jsem jaksi nenaimplementoval

 

Já to vidím na MYIOTA automat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pocit ze byli nastaveny na kup teď za 11K ..... proto zmizeli před koncem.

 

 

 

 

Končily dokonce za 15k ale bez příhozu.....post-12679-043899600 1318702749.jpg

Upraveno uživatelem nikdo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pocit ze byli nastaveny na kup teď za 11K ..... proto zmizeli před koncem.

 

 

 

 

 

 

 

tam je to nějak obestřené tajemstvím, je to ukončené bez příhozu a s úplně jinou cenou

 

 

http://aukro.cz/prim-sport-2-letecke-automatic-vyjimecny-nos-stav-i1874824531.html

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to vidím na MYIOTA automat.

 

Tyto hodinky mám doma v původním stavu s miyotou. Miyota vypadá úplně jinak. Vypadá to jako kalibr ZJS se samonátahem, takže Čína Upraveno uživatelem orlando1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyto hodinky mám doma v původním stavu s miyotou. Miyota vypadá úplně jinak, na tohle jsem taky koukal jako blázen.

 

No jestli je máš doma v původním stavu ,tak tam nemáš automat :sad01_anim: .....

edit:ale sakryš asi neeee ...hm tak se vzdávam :DPosted Image

Upraveno uživatelem nikdo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Končily dokonce za 15k ale bez příhozu.....post-12679-043899600 1318702749.jpg

 

a navíc tam už chyběly fotky návodu a záručáku, tak to asi prodávající přehodnotil/a a spočítal/a si, že je lepší po pár stokorunách rozprodat několik desítek kopií dokumentů, na hodinky se šoupne číslované dýnko (třeba bude končit 215), prodají se samostatně a pak se to sečte a podtrhne. To jsem si ale zaspekuloval, co?

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://aukro.cz/prim-sport-2-automatic-ciselne-indexy-neznamy-cal-i1880444881.html

 

Teď se ukažte, srdcaři. Stroj je podle mě čína, dýnko, kterému moc nevěřím, a ten číselník jsem měl s čínským kalibrem ZJS s manuálním nátahem. Vznik pokud v Eltonu, tak v divokých dobách okolo roku 95.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://aukro.cz/prim...1880444881.html

 

Teď se ukažte, srdcaři. Stroj je podle mě čína, dýnko, kterému moc nevěřím, a ten číselník jsem měl s čínským kalibrem ZJS s manuálním nátahem. Vznik pokud v Eltonu, tak v divokých dobách okolo roku 95.

 

Třeba se pletu, ale moc se mi to taky nezdá. Přijde mi to jako skládačka, na ciferníku je ručičkou překrytý počet kamenů, kterejch tam bude 17 a taky zde chybí nápis AUTOMATIC. Strojek je čínskej ZJS automat, kterej se vyskytuje ve fejkovejch hodinkách. Rozteč na uchycení ciferníku je tuším stejná jako u klasickýho ZJS. A tyhle dýnka byly nedávno na Aukru kolem pětikyla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...