Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Hlavně to vyhrál člověk, který přihazuje 262,- Kč za jiné PRIM hodinky, to je trochu divoké na kvalitního sběratele, nemyslíte?

 

http://aukro.cz/prim...2040280601.html

 

Dovolím si opravit.

Orlíky vyhrál někdo s nickem p...y a na ty druhé primky přihazuje někdo s nickem d...y. Ale počet hodnocení mají stejný :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me ta aukce orliku taky vrta hlavou:

 

- pokud to byla skutecne aukce "s prihazovacem", tak udelal prodejce osudovou chybu, ze zverejnil cislo. na druhou stranu nas muze tesit, ze pokud se hodinky znova objevi v nove aukci, tak to bude urcite s patricnym "vysvetlenim" ;)

 

- je zajimave, ze druhy prihazujici dal sto litru a korunku (coz ve me vyvolava pocit, ze je snad i chtel) - v tom pripade me cena prijde slusna (z pohledu prodejce a nas majitelu dalsi orliku ;) )

 

- a kdyz pripustime, ze prvni dva byli nastrceni, tak 69 litru, okolo kterych se kumulovali zajemci je suma, na kterou jsem to tipovat - osobne me mrzi, ze jsem si nedovolil vtip a neprihodil 65 233 kc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V létě byly hodně dlouho za cca. 55000 nabízeny zde .Výrobní číslo 12,snad tedy originály.Skok na skoro jednou tolik je docela zajímavý.Bohužel se to týká skutečně jen "RRRR" hodinek.Klasické př. SPORT II naopak padají dolů.

Upraveno uživatelem nikdo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten odkaz je na novodoby remake, tedy ne original z 1965

 

jo dyk říkám,že vo hodinkach vim prd :)....to už je podruhý co sem se takhle chytil na remak,ja myslel že k nim dává nějakou knihu vo nich a hle on je to návod od accutrona :) Upraveno uživatelem nikdo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už se mi na aukru párkrát stalo, ale v tom jsem zásadovej a říkám ne.

Uvidíme, možná budou za chvíli znovu k mání.

 

Já to říkám jinak - pokud první odstoupí, je to jako by první nepřihazoval. Pak tedy druhý by je měl získat za cenu přehození třetího v pořadí, což zde činí 70800. Je to logické a jednoduché.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jednoduché, fotky byly udělány u neskutečného fotografa Kibiho, kterýho zde nejspíš nesmím zmiňovat. Fotky nádherné, hodinky úžasné - dle fotografa, který fotil všechny skorozdejší Orlíky. Já děkuji KIBIMU !!!!!!!! Jeho fotky prodávají !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A je to fér a krásný člověk, což jsem měla šanci poznat. DĚKUJI KIBI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jednoduché, fotky byly udělány u neskutečného fotografa Kibiho, kterýho zde nejspíš nesmím zmiňovat. Fotky nádherné, hodinky úžasné - dle fotografa, který fotil všechny skorozdejší Orlíky. Já děkuji KIBIMU !!!!!!!! Jeho fotky prodávají !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A je to fér a krásný člověk, což jsem měla šanci poznat. DĚKUJI KIBI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

To musela být pecka. Už máš Orlíky, Matyldo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rama

Já to říkám jinak - pokud první odstoupí, je to jako by první nepřihazoval. Pak tedy druhý by je měl získat za cenu přehození třetího v pořadí, což zde činí 70800. Je to logické a jednoduché.

 

Ty jsi ten prodejce 65-233, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...