Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Hmmm, tady to dneska frčí.................Konspirační teorie, nastrčení agenti-přihazovači, věštění ze dlaně či sedliny a hádání budoucnosti.......skoro jako na serveru o UFONech :P .

 

Hlavně ať jsme v pohodě Staniku....inzerce proběhla fér, kupující se snad pochlubí a žádní nastrčení nebyli - snad vás nezklamu :-(

:crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně ať jsme v pohodě Staniku....inzerce proběhla fér, kupující se snad pochlubí a žádní nastrčení nebyli - snad vás nezklamu :-(

:crying_anim:

 

Já jsem se opravdu bavil. A až někdo zase bude mít orlíky s origo řemenem, krabičkou a dokumenty pod 50k, zamlouvám si jich celou nůši :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem se opravdu bavil. A až někdo zase bude mít orlíky s origo řemenem, krabičkou a dokumenty pod 50k, zamlouvám si jich celou nůši :D .

 

Hele Staniku, taky bych si dala říct o jedny, ale to se mi nejspíše už nepoštěstí, každopádně celé to bylo úžasné, včetně historie a zážitků z aukce. Zážitek z koupi byl však jedinečný a budu na něj vzpomínat do teď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Staniku, taky bych si dala říct o jedny, ale to se mi nejspíše už nepoštěstí, každopádně celé to bylo úžasné, včetně historie a zážitků z aukce. Zážitek z koupi byl však jedinečný a budu na něj vzpomínat do teď

 

Tak teď už jsem z toho zmatený i já :P .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nediskutuji "samozřejmě nepočítám nastrčené přihazovače" a ty tvé kecy opominu. Měj hezký večer.

 

Nediskutuji o férovosti. - Tím bylo myšleno, že férovost této aukce plně akceptuji.

 

A "nastrčení přihazovači" byli myšleni na tu hypotetickou další aukci - a ti se mohou vyskytnout a nemusí. No flame. :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochopil jsem dobře, že Matylda koupila orlíky od Kibiho, nebo to bylo obráceně?? :blink:

 

Matylda koupia Orlíky asi před rokem (pro vaši lepší orientaci) a kamarád KIBI je vyfotil na prodej...doufám, že je to srozumitelné. Víc se k tomu vyjadřovat nebudu, jen pokud by tomu někdo nerozumněl :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...