Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Návštěvník Oloušek

Je to jednoduché, fotky byly udělány u neskutečného fotografa Kibiho, kterýho zde nejspíš nesmím zmiňovat. Fotky nádherné, hodinky úžasné - dle fotografa, který fotil všechny skorozdejší Orlíky. Já děkuji KIBIMU !!!!!!!! Jeho fotky prodávají !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A je to fér a krásný člověk, což jsem měla šanci poznat. DĚKUJI KIBI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

KIBI DĚKUJI...............a jinak bez kometáře - však ty víš - mám tě moc ráda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Vyřídím mu to a... ještě budu žárlit! :D

 

Olie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, takže co tu tak sleduju, tak stanik kdysi prodal matyldě, matylda to kibiho fotkama zhodnotila o 80% a prodala. Teď tu teče z toho vejvaru.

 

A přizná se někdo k tomu, kdo opajcnul můj nápad s vlkoušem? Nemam na to autorský právo? Nebo ho má Ondra? A co Jan Tleskač? Má orlíky nebo ježka?

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důležité je, když jsou peníze na účtu a nový majitel je rád, že utratil dobře svých 100 tis., ostatní je už druhotné. Jinak jsem se díval, že se u nás Orlíky občas prodávají a každý rok se v nějakém bazaru objeví. Cena evidentně roste a to je dobrá zpráva pro majitele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak tu matyldu moc nechápu... tak po nich toužila a během roku se ji tak znelibily že je musela prodat...??? a nebo se ji zase zalibily love (tim myslim ceskou menu)..??? pred padem eura a nasledne Kc bych to radeji drzel v tech orlikach ......:smile_anim:

zenskym porozumet je nekdy fuska.... :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No největší vejvar na tom měl nejspíš bobo a stanik je do toho dle mě zatáhnutej omylem.

 

Děkuji ti že jsi se mi zastal. Své Orlíky mám stále doma i s celým kompletem a ve včerejším obchodu nijak nefiguruji........

A pouštět ty svoje do světa opravdu nehodlám :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, ale ta aukce orlíků se mi zdá tak trochu nesportovní vůči chronomagu. Jsem jediný? Posted Image

 

 

 

 

To by musel být prodejce úplně na hlavu, vždyť by se dobrovolně okradl. Přečti si kolik tady lidi tipovali prodej a dávat je sem BY BYLA PŘEHLÍDKA ZMAŘENÉHO ČASU a mraky nesouvisejích komentářů do všech možných vláken.

Mě se to zdá na Aukro dost sportovní a konkrétně tato aukce byla dost dobrá a navíc trochu jako POKER.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal - nechápu smysl té otázky a čekal jsem nějaké objasnění. :eek:

Původně zde na fóru byly nabízeny a pak šly za cenu kup teď s minimální cenou příhozu 85K. To si je mohl klepnout každý, ale vypadalo to draze. Tak šly pěkně od podlahy - no a nakonec se ukázalo, že původní nabídka byla vlastně levná a navíc to tu zabavilo spoustu členů a bylo řekněme třeba zábavné to sledovat a komentovat. :smile_anim:

Takže v čem nesportovní? :pokey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky na tom nic nesportovního nevidím, rozhodně tady by je za tak vysokou cenu neprodal. Sám jsem tipoval, že půjdou za 40 000 - 50 000 Kč, ale dost jsem se zmýlil, a jen jsem zíral, kam až ta cena vylezla.:jawdrop:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle mého názoru je reálná cena slušně zachovalého kusu okolo 75K - a jak se ukázalo, tak nejsem realista.

Vzhledem k tomu, že si je chci časem pořídit taky, tak mi to moc netěší, na druhou stranu mi to jako fandovi značky a patriotovi dělá radost - asi jsem trochu rozpolcený. :wallbash:

 

Edit: tak asi nakonec nasypu svoje primky do kyblíčku a za Orlíky ten kyblíček směním a potom budu moct začít sbírat znovu s novou motivací - taky cesta. :crying_anim02:

Upraveno uživatelem Honza.manta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle mého názoru je reálná cena slušně zachovalého kusu okolo 75K - a jak se ukázalo, tak nejsem realista.

Vzhledem k tomu, že si je chci časem pořídit taky, tak mi to moc netěší, na druhou stranu mi to jako fandovi značky a patriotovi dělá radost - asi jsem trochu rozpolcený. :wallbash:

 

Edit: tak asi nakonec nasypu svoje primky do kyblíčku a za Orlíky ten kyblíček směním a potom budu moct začít sbírat znovu s novou motivací - taky cesta. :crying_anim02:

 

Přesně tak, bylo tam několik důvěryhodných nabídek okolo 70k , což bych také viděl jako reálnou cenu za slušné Orlíky bez příslušenství. Accutron měl jako vždy pravdu :smile_anim: .

 

Ceny 30-40tis, které tu občas někdo vypouští, se dnes pohybují spíše v říši přání a pohádek :P .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...