Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Stejně jako TYHLE, které už se tady řešily a takhle "uměle" se IMHO navýšila cena sad01_anim.gif

Nojo- je to děs. Přitom tady docela fungují SZ, členové navzájem znají své nicky a dohodnout se dá na všem. Rozmazávat aukce větami typu: ,,koukám že přihazuješ ještě tady a támhle" nebo házet odkazy ,,koukejte, zajímavé hodinky na AUKRu" není úplně šťastné. Půlka AUKRa si sem chodí počíst. A my už většinou do těch aukcí máme dávno přihozeno... stačilo by pořádně koukat, dvakrát zvážit a kvalitně mlčet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu hodně jsem je chtěl, ale každý má nějaké hranice.

 

 

No ausgerechnet mně to povídaj.

 

A to jsem si říkal, že tam taky něco nakonec nasypu. Teď ale jenom zírám. :eek:

Na druhou stranu myslim, že některé přihazující zmátl ten nápis K25 a následně pak hned z počátku vysoká cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo- je to děs. Přitom tady docela fungují SZ, členové navzájem znají své nicky a dohodnout se dá na všem. Rozmazávat aukce větami typu: ,,koukám že přihazuješ ještě tady a támhle" nebo házet odkazy ,,koukejte, zajímavé hodinky na AUKRu" není úplně šťastné. Půlka AUKRa si sem chodí počíst. A my už většinou do těch aukcí máme dávno přihozeno... stačilo by pořádně koukat, dvakrát zvážit a kvalitně mlčet.

 

Třeba na fóru Temná komora (web a fórum o fotografování) funguje to pravidlo, že o probíhající aukci je zakázáno se zmiňovat, či upozorňovat na ni.

Upraveno uživatelem t.p
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba na fóru Temná komora (web a fórum o fotografování) funguje to pravidlo, že o probíhající aukci je zakázáno se zmiňovat, či upozorňovat na ni.

 

 

Už jsem to tu kdysi navrhoval, tehdy jsem dostal držkovou.

Jsem pořád pro.

 

Mně to taky leze krkem. Proto jsem dřív vždy přihazoval jen jednou a to v posledních vteřinách, ale teď na to nemám čas a stojí to dost peněz. :suicide_anim:

Upraveno uživatelem Honza.manta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhou stranu nevím jestli by byl úplný zákaz dobrý. Je třeba pamatovat i na variantu, že někdo potřebuje poradit,

jestli ony dražené hodinky nejsou jen bastl za vysokou cenu apod. Vtomto případě je asi nejlepší když se k tomu

může vyjádřit víc lidí, jelikož víc hlav... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhou stranu nevím jestli by byl úplný zákaz dobrý. Je třeba pamatovat i na variantu, že někdo potřebuje poradit,

jestli ony dražené hodinky nejsou jen bastl za vysokou cenu apod. Vtomto případě je asi nejlepší když se k tomu

může vyjádřit víc lidí, jelikož víc hlav... :)

Tak si dej tu práci a pošli víc SZ. Budeš mít výhodu, že názory nebudou ovlivněny jeden druhým.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...