Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Hezký závazek nepoukazovat na aukce.Nějak ty "97" nemůžu najít,místo toho mi vylezl titul "automat.hodinky prim" kde jsou quartzky :) .Nenacházím to ani v prošlých či běžících aukcích.

Vyhledávání podle obrázku mi nabídlo toto :

post-12679-058120700 1358253723.jpg

Kde se stala chyba?V uživateli,nebo v systemu? :crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem škrabal jak vzteklej, ale místo na sestu kolem světa se zítra odebéřu do rachoty k ohýbačce plechů a ke svářečce.Výdělek tak bude jistější, i když to na cestu kolem světa nevydělá. :suicide_anim:

 

panove, delame si z toho zlata legraci, ale kdyz jsem se dnes optal jednoho prodejce (Polsko), kam dava pouzdra od strojku Prim a CCCP, odpovedel mi mj. toto : "odzysk złota". Takze pozor, strojky budou, ale pouzdra uz ne, za chvili jich bude jako safranu! A vcil mudrujme...... co s tim....... :crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove, delame si z toho zlata legraci, ale kdyz jsem se dnes optal jednoho prodejce (Polsko), kam dava pouzdra od strojku Prim a CCCP, odpovedel mi mj. toto : "odzysk złota". Takze pozor, strojky budou, ale pouzdra uz ne, za chvili jich bude jako safranu! A vcil mudrujme...... co s tim....... :crying_anim02:

No, ale ta odrbaná a zničená pouzdra se k ničemu jinému už asi využít nedají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vcil mudrujme...... co s tim....... :crying_anim02:

 

No ved naskreckovat co najviac pokial este su :)

 

Zisti kolko ten srotar dostane za jedno take puzdro...PS: to co ste tu "nedavali" ma puzdro pekne zodrete...

Upraveno uživatelem Chocholusik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ale ta odrbaná a zničená pouzdra se k ničemu jinému už asi využít nedají.

 

myslis ze vsechna musela byt nutne odrbana? Odrbane se da take trochu zuslechtit a poslouzi byt ne k luxusnimu kousku tak porad v nem muze tlouct dobre srdicko se zachovalym cifrem.Kam ale dat vyhreznute funkcni strojky,kdyz neni pouzdro? Snad na ND,....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslis ze vsechna musela byt nutne odrbana? Odrbane se da take trochu zuslechtit a poslouzi byt ne k luxusnimu kousku tak porad v nem muze tlouct dobre srdicko se zachovalym cifrem.Kam ale dat vyhreznute funkcni strojky,kdyz neni pouzdro? Snad na ND,....

Ve sbírce se nedají odrbaná pouzdra použít ani u hodinek, které nejsou běžně k sehnání. Zničené věci prostě mají ve sbírce pouze hodnotu ilustrativní- suplují chybějící ,,článek" sbírky v odpovídajícím stavu. Po doplnění poslouží stejně jako zdroj náhradních dílů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...