Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

 

 

už to tak vypadá, že v mém analogovém multiplexu přibude nový televizní kanál => ČT7 BLACK&WHITE  B)

uvidíme co v nich bude, až je otevřu..

attachicon.gifIMAG0900.jpg

 

 

Moc hezké, já z nich mám jen troje, ale není všem dnům konec.

Upraveno uživatelem PetrM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marku, pěkná sbírečka, ale něco ti tam chybí :-)

 

nojo, vzdyt ja vim :-( trochu soli do ran nasypat, se ti zachtelo  ;-) tyden na horach (splnil jsem slib pritelkyni ze nevezmu notebook sebou) a devadesat-sedmicky na aukru proklouzly, no nejsem ja klikar?  :suicide_anim: kazdopadne kdybys nejake chtel prepustit do me televizni "chovne stanice", nebudu se zlobit  :cheers:

Upraveno uživatelem marekparek111
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu mely tyhle sporty takovou cenu?

http://aukro.cz/prim-sport-ii-17jew-41x36mm-k-683-v-chodu-i3109490830.html

 

Minuly tyden byly dvoje velmi podobne za 520 a 680...

Zeptej se kupujícího- je tady na fóru... Obecně ty červené nebývají v dobrém stavu, je jich celkem málo a tak je potřeba si na ně malinko připlatit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já myslím, že tu cenu mají, jsou jediné s vroubkovaným pouzdrem a v dobrém stavu jich je minimum,Také mají červený potisk vnitřní lunety, těch je také málo. Poskládaných Sportů v této variantě vínového cifru s díly, které tam nepatří / hladké pouzdro, černobílá luneta/ jsou mraky, ale poskládat je z toho, co tam má být, je dost těžké, ty díly nejsou. Takže jsme odkázáni na autentické originály. Byly na Aukru ještě jedny, ale někam záhadně zmizely, nemůžu je tam najít. Kdybych je neměl, tak bych je za tu cenu a ve stavu, v jakém jsou, bral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu mely tyhle sporty takovou cenu?

http://aukro.cz/prim-sport-ii-17jew-41x36mm-k-683-v-chodu-i3109490830.html

 

Minuly tyden byly dvoje velmi podobne za 520 a 680...

 

Jo, taky jsem se tomu divil, asi před 14ti dny... nyní bych je sám za tyhle peníze vzal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já myslím, že tu cenu mají, jsou jediné s vroubkovaným pouzdrem a v dobrém stavu jich je minimum,Také mají červený potisk vnitřní lunety, těch je také málo. Poskládaných Sportů v této variantě vínového cifru s díly, které tam nepatří / hladké pouzdro, černobílá luneta/ jsou mraky, ale poskládat je z toho, co tam má být, je dost těžké, ty díly nejsou. Takže jsme odkázáni na autentické originály. Byly na Aukru ještě jedny, ale někam záhadně zmizely, nemůžu je tam najít. Kdybych je neměl, tak bych je za tu cenu a ve stavu, v jakém jsou, bral.

tyhle minuly tyden mely taky vroubkovane pouzdro...

http://aukro.cz/prim-sport-cerny-cifernik-i3097533784.html

 

ja jsem zacatecnik, a ikdyz tohle forum procitam, neorientuju se v jednotlivych modelech, nerozeznam ty jemne detaily, originaly, ktere pak delaji vyslednou cenu. proto jsem byl tak prekvapeny kam se vysplhala. pokud je to original, pak je to pochopitelnejsi :)

 

diky za info, priste uz se nebudu tolik divit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyhle minuly tyden mely taky vroubkovane pouzdro...

http://aukro.cz/prim-sport-cerny-cifernik-i3097533784.html

 

ja jsem zacatecnik, a ikdyz tohle forum procitam, neorientuju se v jednotlivych modelech, nerozeznam ty jemne detaily, originaly, ktere pak delaji vyslednou cenu. proto jsem byl tak prekvapeny kam se vysplhala. pokud je to original, pak je to pochopitelnejsi :)

 

diky za info, priste uz se nebudu tolik divit.

já to mám úplně stejně a mám obavu, že těch znalostí ani nikdy nedocílím a třebas si vyhédnu vzhledově pěkný kousek, který pak třeba znalci jednoduše označí jako "bastl". 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to mám úplně stejně a mám obavu, že těch znalostí ani nikdy nedocílím a třebas si vyhédnu vzhledově pěkný kousek, který pak třeba znalci jednoduše označí jako "bastl". 

No dyť jo, koupíš pět- šest relativně levných bastlů a s použitím originálních dílů které z nich vybrakuješ sestavíš pěkné originální hodinky, které Tě tím pádem vyjdou vlastně stejně draho jako když si počkáš na slušnou nabídku v nějakém slušném (!) bazaru.  Ale nás sběratele nečinnost sžírá a trápí. Tak radši montujem... a neboj, tady se hodně dozvíš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dyť jo, koupíš pět- šest relativně levných bastlů a s použitím originálních dílů které z nich vybrakuješ sestavíš pěkné originální hodinky, které Tě tím pádem vyjdou vlastně stejně draho jako když si počkáš na slušnou nabídku v nějakém slušném (!) bazaru.  Ale nás sběratele nečinnost sžírá a trápí. Tak radši montujem... a neboj, tady se hodně dozvíš...

:clap:  :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím kdo je koupil a až je bude mít, tak se třeba pochlubí :-)

Souhlas s Honzou, je to firemní skládačka. Podobných lunet jsem pár viděl, jedna kdysi prošla i aukrem

jj tu vnitrni lunetu sem taky zahlid, ale ten cifr ne a nevypadal vubec spatne... kazdopadne televizky zajimavy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím kdo je koupil a až je bude mít, tak se třeba pochlubí :-)

Souhlas s Honzou, je to firemní skládačka. Podobných lunet jsem pár viděl, jedna kdysi prošla i aukrem

Ono jich aukrem prošlo víc :whistling: jen nešlo stihnout dohromady ty osmitisícové ,,padesátky" a konvolut dílů na 97- tak jsem si vybral a udělal si tu ,,malou radost"  :angel:  jojo, ten cifr jsem v životě neviděl- ale já toho ještě neviděl...

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...