Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

takhle se s problémy na Aukru vypořádal v komentářích k přihazování jeden prodejce http://aukro.cz/sportovni-hodinky-prim-automatic-funkcni-i3132827771.html

a takhle druhý .......  v popisu předmětu http://aukro.cz/cestovni-budik-prim-funckni-i3126660671.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

co říkáte na tyhle letecký automaty s vybroušeným číslem na dýnku. Že by nějaký sourozenec čísla 000215 :).

Na prodej jsou i origo ciferníky.Pokud zaplatí i pouzdro :-) ....jsou i v nové verzi ceníku takže sou .....

Občas někdo neodolá okopíruje i papír a je přesvědčený,že zbohatne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslim ze je vypilovane cislo,pouze ho znecitelnil na foto.Ale duvodem muze byt jen to, ze cislo jiz existuje v seznamu na chrono a nemyslim, ze by to melo byt to inzenyrske vseobecne zname.Vim ze jsou duplicitni i jina cisla :furious: :furious:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

co říkáte na tyhle letecký automaty s vybroušeným číslem na dýnku. Že by nějaký sourozenec čísla 000215 :).

 

No a co ta zde již probíraná krádež.Sice na tohoto prodejce měš to nesedí, ale kdo ví. Jinak mě nenapadá jeden rozumný důvod proč by jinak někdo vyfrézoval číslo, které je mimochodem po cifru druhé nejcenější na těchto hodinkách.Teda pominu-li stav a krabičku rakvičku i s návodem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslim ze je vypilovane cislo,pouze ho znecitelnil na foto.Ale duvodem muze byt jen to, ze cislo jiz existuje v seznamu na chrono a nemyslim, ze by to melo byt to inzenyrske vseobecne zname.Vim ze jsou duplicitni i jina cisla :furious: :furious:

to "vymazany" cislo podle vseho neni retuš, ale podle fotky to bude skutečně vyfrezovany v realu... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslim ze je vypilovane cislo,pouze ho znecitelnil na foto.Ale duvodem muze byt jen to, ze cislo jiz existuje v seznamu na chrono a nemyslim, ze by to melo byt to inzenyrske vseobecne zname.Vim ze jsou duplicitni i jina cisla :furious: :furious:

 

Podle me to je take realne vyfrezovane. Zkousel nekdo prodejce kontaktovat s dotazem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Jinak mě nenapadá jeden rozumný důvod proč by jinak někdo vyfrézoval číslo, které je mimochodem po cifru druhé nejcenější na těchto hodinkách...

 

Pro někoho mohlo být důvodem třeba to, že si nechal něco, co si oficiálně nechat nemohl, tak se snažil zamést stopy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ostrava - v bazaru měšec v dolním patře měli tyto Primky v NOS stavu za 800 s 99 slevou. Tak tam utíkejte jestli je chcete. 

A v Starožitnostech Na Poříčí vedle Bílé Labutě měli ve výloze pár primek, jedny docela hezké IGENY, ceny nevím. 

post-11236-0-78767000-1365363301_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukni na prodejce...a najdi si příslušné vlákno tady...

To s tím nesouvisí, ty předchozí prodával jiný prodejce, mě jen zajímá, jestli někdo nezačíná "vyrábět" nějaké raritky, protože do té první aukce o tomto provedení nikdo nevěděl a najednou jsou tady během jednoho týdne dvoje a to začíná smrdět. Myslím, že to není o komentování aukce, ale o zjištění, o co vlastně jde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To s tím nesouvisí, ty předchozí prodával jiný prodejce, mě jen zajímá, jestli někdo nezačíná "vyrábět" nějaké raritky, protože do té první aukce o tomto provedení nikdo nevěděl a najednou jsou tady během jednoho týdne dvoje a to začíná sm.dět. Myslím, že to není o komentování aukce, ale o zjištění, o co vlastně jde...

 

hmm zajimavy. ty prvni jsem koupil ja - prodavajici byla pani z Nového Města nad Metují. Hodim sem fotky az budu mit chvili casu - jsou nefunkcni, strojek je dobity, zatim jsem nemel cas to poradne prozkoumat. Na těch mých při rychlém zkoumání cifr vypadá dost autenticky, bílá barva je nanesena v podobné kvalitě jako na jiných televizích co mám... ale uvidime, poradne je nafotim a uvidime co za zjisteni prinese diskuse v plenu ;-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To s tím nesouvisí, ty předchozí prodával jiný prodejce, mě jen zajímá, jestli někdo nezačíná "vyrábět" nějaké raritky, protože do té první aukce o tomto provedení nikdo nevěděl a najednou jsou tady během jednoho týdne dvoje a to začíná sm.dět. Myslím, že to není o komentování aukce, ale o zjištění, o co vlastně jde...

Těch dílů doma taky pár mám, je to montáž ze zbytků, co se nějak dostaly z Eltonu, podle mně nikoli v podobě oficiálně smontovaných hodinek. Rámečky z kal.97 byly po zastavení ,,výroby" tohoto díla už každému k ničemu, tak lidi využili stavebnicovitosti Primek a trochu si zapytlačili. Natisknout černý cifr zase takový problém nebyl. Při tisku na stejné mašině musí mít stejnou kvalitu, třeba byly na vzorníku . Uvnitř bude 96. Upozornění na prodejce je velmi případné :whistling:

 

Fakt, že zdejší diskusi čtou snad všichni aukroprodejci co se hodinkama zabývají a pružně reagují na na možnou poptávku je myslím obecně známý. Stačí sem plácnout fotku úplně běžně dostupných hodinek, nechat někoho aby nad nima udělal ,,aaaaaaaaaaaaaaach, úúúúúúúžasnýýý"  a druhý den se objeví hned troje na AUKRu s popisem ,,echt rarität, už nikdy v tomhle stavu nebudou, poslední kus" atd  :lol2:

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těch dílů doma taky pár mám, je to montáž ze zbytků, co se nějak dostaly z Eltonu, podle mně nikoli v podobě oficiálně smontovaných hodinek. Rámečky z kal.97 byly po zastavení ,,výroby" tohoto díla už každému k ničemu, tak lidi využili stavebnicovitosti Primek a trochu si zapytlačili. Natisknout černý cifr zase takový problém nebyl. Při tisku na stejné mašině musí mít stejnou kvalitu, třeba byly na vzorníku . Uvnitř bude 96. Upozornění na prodejce je velmi případné :whistling:

 

Fakt, že zdejší diskusi čtou snad všichni aukroprodejci co se hodinkama zabývají a pružně reagují na na možnou poptávku je myslím obecně známý. Stačí sem plácnout fotku úplně běžně dostupných hodinek, nechat někoho aby nad nima udělal ,,aaaaaaaaaaaaaaach, úúúúúúúžasnýýý"  a druhý den se objeví hned troje na AUKRu s popisem ,,echt rarität, už nikdy v tomhle stavu nebudou, poslední kus" atd  :lol2:

no hnus velebnosti :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inzercí prošly celkem bez zájmu jedny primky s kal E80, až mne to překvapilo. Tak jsem prodejce oslovil a možno bych je vzal. Otázkou je, zda to je či není dobrá investice, i když to není otázka veľa peněz........ dal by mi někdo třeba na SZ radu? děkuju  :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to jsou dámský, ne?

Já mám dámskejch primek asi 6, žádný jsem nechtěl, ale nějak postupně sami přišly jako bonus...

 

edit: myslím starých dámských primek, před E80...

Upraveno uživatelem odjinud
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co byste řekli na tuto nabídku? http://aukro.cz/panske-nh-prim-i3147080758.html myslím že škoda slov, naštěstí nikdo nepřihazuje ........ to mi teda připadne, ne že bych měl nějaké znalosti, jako bastl

Upraveno uživatelem velorexar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...