Přejít na obsah

Jsou běžné Tissot PRC200


Doporučené příspěvky

Predajca ma vo feedbacku (inak dost nizkom) tri negativa s komentarom, ze dodane hodinky boli fake a jednemu zakaznikovi zasielka vobec neprisla...takehoto predajcu by som neriskoval. :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co tohle da se to risknout?

http://obleceni.bazos.cz/inzerat/7670162/Hodinky-Tissot-PRC-200-T17158642.php

 

nebo na aukru

http://aukro.cz/item1381779873_tissot_t17_1_586_32_prc_200_original.html#gallery

 

pripadne pokud by nekdo dokazal doporucit podobne chronografy klidne i treba WR100 v cene kolem 2000 existuje neco takoveho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poznáš takhle.

 

Mel sem PRC200 z Ciny pres Ebay za par dollaru a muzu k tomu rict jedno...z techto znaku nevykazovaly ani jeden jediny...na internetu je lepsi navod (nechce se mi hledat kde) jak rozpoznat falza PRC200, ale ani ten by ty moje hodinky neusvedcil...proste jestli je to kopie tak to nepozna nikdo vcetne prodavacu, kteri je u nas prodavaji v obchodech... a za tim si stojim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel sem PRC200 z Ciny pres Ebay za par dollaru a muzu k tomu rict jedno...z techto znaku nevykazovaly ani jeden jediny...na internetu je lepsi navod (nechce se mi hledat kde) jak rozpoznat falza PRC200, ale ani ten by ty moje hodinky neusvedcil...proste jestli je to kopie tak to nepozna nikdo vcetne prodavacu, kteri je u nas prodavaji v obchodech... a za tim si stojim.

 

Věř tomu, že já je poznám. Jen musíš vědět, co hledat. Všechny PRC200 na Aukru, e-shopech a čínském Ebay jsou fejky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak že by v e-shopech mastily faky? Tomu se moc nechce věřit. Na tom aukru a ebay bych věřil,že většina vystavených hodinek je čínskej šmejd.

 

V e-shopech je to ještě horší. Na aukru a na E-bay jsou alespoň nějaké feedbacky. Můžeš se podívat, jak dlouho prodejce prodává a co prodává. Třeba u těch Tissotů je to pořád dokola. Prodejce si udělá pár set hodnocení za prodej cetek za pár centů, pak tam navalí hodinky a za měsíc končí. Mezitím běží ty samé aukce na jiných účtech, pořád dokola. Pokud někdo při koupi používá mozek, tak nemůže naletět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V e-shopech je to ještě horší. Na aukru a na E-bay jsou alespoň nějaké feedbacky. Můžeš se podívat, jak dlouho prodejce prodává a co prodává. Třeba u těch Tissotů je to pořád dokola. Prodejce si udělá pár set hodnocení za prodej cetek za pár centů, pak tam navalí hodinky a za měsíc končí. Mezitím běží ty samé aukce na jiných účtech, pořád dokola. Pokud někdo při koupi používá mozek, tak nemůže naletět.

 

 

mno jasně, jedině sledovat feedbacky...ale i to už může být zavádějící. Těma e-shopama jsem myslel zavedené hodinářské servery, nic pochybnýho ;-) Je to tak jak říkáš, používat mozek a nenechat se k nákupu přinutit nizkou cenou. Prostě vše z rozvahou a popř se poradit s odborníkem....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...