Přejít na obsah

pomoc s orientací ceny hodinek pro možný nákup


stana

Doporučené příspěvky

Dobrý Den milovníci hodinek

Měl bych takovou malou prozbu,hodně se mi líbí letecke hodinky longines, co se používaly i u naší armády jak během první republiky tak i v poválečné armádě...Vím že jich bylo vícero typů,lišily se jak upravami designu tak mam dojem i strojovna se měnila..Chtěl bych od vás vědět nástin rozumné pořizovací ceny za kterou bych je mohl v budoucnu koupit..,teď jaksi penize jdou do něčeho jiného..Podotýkám že nepořebuji k životu přímo hodinky s nápisem na dynku majetek vojenské správy...Jo a jestli by někoho napadl i nějaký seriozní možný prodejce nebo prodejci budu taky rád a Aukro tim opravdu nemyslím...Tak diky předem za pomoc mějte se Staňa :)

post-2067-063555400 1293806890.jpg

post-2067-095217900 1293806975.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý Den milovníci hodinek

Měl bych takovou malou prozbu,hodně se mi líbí letecke hodinky longines, co se používaly i u naší armády jak během první republiky tak i v poválečné armádě...Vím že jich bylo vícero typů,lišily se jak upravami designu tak mam dojem i strojovna se měnila..Chtěl bych od vás vědět nástin rozumné pořizovací ceny za kterou bych je mohl v budoucnu koupit..,teď jaksi penize jdou do něčeho jiného..Podotýkám že nepořebuji k životu přímo hodinky s nápisem na dynku majetek vojenské správy...Jo a jestli by někoho napadl i nějaký seriozní možný prodejce nebo prodejci budu taky rád a Aukro tim opravdu nemyslím...Tak diky předem za pomoc mějte se Staňa :)

 

Tak se podívej do sekce PRODEJ, respektive do sekce PRODANÉ. NAjdeš tam nabídky i realizované obchody. Co víc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se podívej do sekce PRODEJ, respektive do sekce PRODANÉ. NAjdeš tam nabídky i realizované obchody. Co víc?

 

No tak tam je toho trochu hodně, než bych to poklikal tak bych asi byl šedivý :eek: kdyby to třeba mělo nějaké vyhledávání klíčových slov v textu tak by to šlo, ale jinak jsou tam mraky prodaných věcí. Číst název každé jednotlivé aukce je při tom množství docela hodně pracné. Upraveno uživatelem stana
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V budoucnu? Co je dnes, nemusí být zítra. Všechno se mění, ceny taky. A třeba se ti do tý doby i změní hodinkový priority :)

 

tak tohle jsou moje srdcovky už se mi libí hodně aspoň 2 roky...,na pár cen jsem narazil třeba na antik-hodinky.cz ale jsou docela vysoké a nemam s čim srovnat.... :sad01_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád mám pocit, že chceš slyšet něco, co ti nikdo říct nedokáže - nějakou obvyklou, nebo průměrnou cenu. Taková není. Že jsou ceny na té stránce přehnané? Ano, podle mě jsou.

 

Jj je to možný,no aspoň nejsem sam, co si myslí že ty ceny jsou docela vysoké, už to je pomoc, díky. Tak vic hlav víc ví to vidim i doma u svých lilipuťáků :), proto jsem tady napsal toto tema.Tady je spousta lidí kteří vintige sbírají. Tak jsem si řikal, jestli by sami nenadhodili, co by si oni představovali jako hrubou cenu toho dejme tomu nejvíc rozšířeného modelu... Upraveno uživatelem stana
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Cenu určuje nabídka a poptávka.

 

Na Longines bacha, je tam spousta věcí, na které si člověk musí dát pozor, aby nekoupil skládačku.

 

Hrubá cena - 12500Kč - 25000kč... Všechno možno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cenu určuje nabídka a poptávka.

 

Na Longines bacha, je tam spousta věcí, na které si člověk musí dát pozor, aby nekoupil skládačku.

 

Hrubá cena - 12500Kč - 25000kč... Všechno možno...

 

12500Kč - 25000Kč? Nepřeháníš trochu? :-) Za nerezové hodinky s dobovým strojkem?... Tohle je tak cena za hodinky ve zlatě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...